HOROZ'DA SABIRLAR TAŞTI… MHK'NIN KARARLARI SORGULANIYOR!

HOROZ'DA SABIRLAR TAŞTI… MHK'NIN KARARLARI SORGULANIYOR!

Denizlispor’da Altınordu karşılaşmasının hakemi Erkan Özdamar’a öfke dinmek bilmiyor. Genç hakemi Merkez Hakem Kuruluna şikayet edecek olan yönetim son haftalarda aleyhlerine yapılan hakem hatalarına dikkat çekecek.

Horoz, Altınordu karşılaşmasının hakemi Erkan Özdamar’ı Merkez Hakem Kurulu’na şikayet edecek. İzmir deplasmanında Aissati’ye yapılan net penaltıyı es geçen Özdamar, mücadelenin sonuna 5 dakika eklemiş ancak Denizlispor, 90+6’de yediği golle sahadan 2-1 mağlup ayrılmıştı.  Uzatma dakikalarında oyunun durmamasına rağmen 7 dakika oynatan Özdamar’ı şikayet edecek olan yeşil-siyahlılar bir daha genç hakemi müsabakalarında istemiyor.

AYNI HAKEM ÜST ÜSTE 2 MAÇA NEDEN VERİLDİ?
27. haftada oynanan B.B. Erzurumspor karşılaşmasının 4. hakemi olan ve Ali Fırat ile Mehmet Polat’ı dışarı gönderip, Taha Can’a yedek kulübesinde sarı kart gösteren Özdamar’ın bir hafta sonra Altınordu karşılaşmasına atanması Merkez Hakem Kurulu’nu da sorgulamaya itti. Özdamar’ın iki karşılaşmada yaptığı kritik hatalar Horoz’u hakem için şikayette bulanmaya itti. Denizlispor, Manisa ve Adana Demir karşılaşmalarında da hakemlerin performansından tatminkar değildi.  Yeşil-siyahlıların yakında bir basın toplantısı düzenleyerek hakemlerle ilgili bir basın açıklaması yapması bekleniyor.

Merkez Hakem Kurulu Başkanı Yusuf Namoğlu ve ekibinin, atamaları ve hakemlerin performansı uzun süredir futbol gündemini meşgul ederken, Namoğlu’nun istifa etmesi isteniyor.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER