HOROZ'DA SES SEDA YOK

HOROZ'DA SES SEDA YOK
banner92

Denizlispor’da belirsizlik devam ediyor. Mevcut yönetimin kongre kararı almasının ardından sessizliğe bürünen yeşil-siyahlılarda şu ana kadar herhangi bir başkan adayı çıkmadı.

Horoz’da sessizlik devam ediyor. 7 Mayıs’ta olağan genel kurul kararı alan yeşil-siyahlılarda, seçime az bir süre kala kimsenin aday olmaması tedirginlik yaratıyor. Mevcut Başkan Mustafa Üstek ve ekibinin aday olmayacağını açıklamasının ardından, başkanlığa kimsenin aday olmaması büyük şaşkınlıkla karşılanıyor. Mali anlamda düzlüğe çıkan ve borcu makul seviyelere gelen yeşil-siyahlılarda, kimsenin liste hazırlığında olmayışı camiayı geri götürüyor. 

TAKIM OLUMSUZ ETKİLENİYOR
Zorda olsa ligde kalmayı başaran yeşil-siyahlılarda sözleşmesi sona eren bir çok oyuncu şu anda seçim sürecini bekliyor. 27 Mayıs’ta çoğunluğun sağlanamaması durumunda 3 Haziran’da çoğunluk aranmadan gerçekleştirilecek olan seçimde göreve gelecek olan yönetimi birçok iş bekliyor. Horoz’da kurmaylar öncelikle teknik direktör sorununu çözecek ve sözleşmesi biten oyuncularla masaya oturacak. Kadroda sadece 9 oyuncusu olan Denizlispor’un yeni sezon planlamasını da bir an önce yapması gerekiyor. Şu anda Süper Lig’den ve 1. Lig’den çok sayıda teklif alan oyuncuların ne zamana kadar bekleyeceği ise bilinmiyor. 

İBRAHİM ALAYONT 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER