Horoz'da şok istifa!

Denizlispor’da şok istifa… Başkan Yardımcısı Taner Atilla, ailevi sebeplerden dolayı, Denizlispor Yönetim Kurulu’ndan istifa etti.

Horoz'da şok istifa!

Süper Lig’de istediği sonuçları bir türlü alamayan Yukatel Denizlispor’da beklenmedik gelişme. 8.5 yıldır çeşitli yönetimlerde görev alan, mevcut Başkan Yardımcısı Taner Atilla, ailevi sebeplerden dolayı istifa ettiğini açıkladı.

Yeşil-siyahlı yönetimde daha önce yönetimden Yasin Özpek, Hasan Önder istifa etmişti. Atilla’nin istifası ile ilgili Başkan Ali Çetin’in açıklama yapması bekleniyor..

Atilla sosyal medyadan yaptığı açıklamada istifaya dair şu sözleri söyledi:

“Saygıdeğer DENİZLİ

Yaklaşık sekiz yıldır büyük bir şerefle yapmış olduğum Denizlispor yönetim kurulundan ailevi nedenlerden dolayı istifa ediyorum. vBu süreçte bana sınırsız destek veren başta eşim olmak üzere tüm aileme sonsuz teşekkürler ediyorum

Denizlisporun özellikle en zor günlerinde desteklerini hiç bir zaman esirgemeyen başta büyükşehir belediye başkanımız sayın Osman ZOLAN bey olmak üzere tüm protokolümüze sonsuz teşekkürler ediyorum.

Birlikte görev yaptığım ve bugüne kadar bu şanlı kulübe destek veren,hizmet eden tüm kulüp başkanlarıma ve yönetim kurulunda görev yaptığım arkadaşlarıma, birlikte çalıştığım tüm kulüp personellerine, tüm teknik direktör ve ekiplerine, sportif direktörlerimize sonsuz teşekkürler ediyorum.

Özellikle bu sezon şahsıma ve bu şanlı taraftara yıllardır özlenen şampiyonlugu yaşatan kadromuz başta olmak üzere şimdiye kadar şanlı Denizlisporumuza hizmette bulunan tüm futbolculara sonsuz teşekkürler ediyorum

Şu ana kadar hiç bir sorun yaşamadığım ve en zor durumda bile şahsımdan ve kulübümüzden desteklerini esirgemeyen, en zor deplasmanlarda ve en zor maçlarda sınırsız destek olan eşşiz taraftarlarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum

Bu kulübe gönül veren,destek olan kamu kurum ve kuruluşlarına,sivil toplum kuruluşlarımıza, basın mensuplarımıza , özellikle kapısını çaldığım hiç boş çıkmadığım ve hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen ve bağışta bulunan tüm iş adamlarımıza sonsuz teşekkürler ediyorum.

Hizmette bulunduğum sürede sizlerle bir bütün olduk, sizlerle bir aile olduk. Bu şerefi bana yaşattıgınız için tüm Denizli'ye sonsuz teşekkürler ediyorum

Hakkınızı helal ediniz. Benden yanada helal olsun.

Taner ATİLLA”

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2019, 18:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER