HOROZ’DA YENİ SPORTİF DİREKTÖR VELİ ACAR OLDU

Gerçekleştirilen kongre sonrası Haluk Ulusoy Tesisleri’ne giderek teknik heyet ve oyuncularla görüşen Başkan Mustafa Üstek ve kurmayları düzenledikleri mini basın toplantısında Sportif Direktörlük görevine Veli Acar’ın getirildiğini açıkladı.

HOROZ’DA YENİ SPORTİF DİREKTÖR VELİ ACAR OLDU

Yeşil siyahlılarda Sportif Direktörlüğe Veli Acar getirildi. Kongre sonrası Haluk Ulusoy Tesisleri’nde bir basın açıklaması gerçekleştiren Başkan Üstek ve kurmayları, Sportif Direktörlüğe geçtiğimiz sezon sonu futbolu bırakan Veli Acar’ın getirildiğini duyurdu. Veli’nin göreve başladığını açıklayan Başkan Mustafa Üstek kendisine başarılar diledi.

ACAR: “İNŞALLAH GÜZEL İŞLER YAPARIZ”

Veli Acar’da Başkan Üstek’le 2-3 hafta önce bir görüşme gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “ Kulübün gidişatıyla alakalı bir görüşme yapmıştık. Kendilerinin benimle ilgili duygu ve düşünceleri güzeldi. Kulüp için her zaman göreve hazır olduğumu biliyorlardı. Biz elimizden geleni en iyi şekilde yapacağız. Kulübe fayda sağlamak için burada olacağız. İnşallah burada güzel işler yaparız” dedi.

7 SEZON FORMA GİYDİ
Geçen sezon yeşil siyahlıların ligde kalmasında önemli bir payı olan Veli Acar, 7 sezon Denizlispor forması giymişti ve 153 karşılaşmada 6 gol atma başarısı göstermişti.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER