Horoz’dan 283 okula top sözü!

​​​​​​​Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un çocuklara itafen yaptığı yaptığı paylaşıma Yukatel Denizlispor'dan destek geldi. Okulların açıldığı gün çocuklara 40 dakika teneffüs sözüne, Denizlispor Denizli’de bulunan 283 okula 283 futbol topu dağıtma sözü ile karşılık verdi.

Horoz’dan 283 okula top sözü!

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların tatil edilmesiyle ilgili sosyal medya hesabından; “Çocuklar evde sıkıldığınızı, okulu özlediğinizi biliyorum. Buradan söz olsun, okula döndüğümüz ilk günün ilk teneffüsünü, o güne özel olarak 40 dakika yapacağız” diyerek öğrencilere moral vermişti. Bu paylaşım kısa süre hit olmuş ve çok sayıda olumlu geri dönüşler olmuştu. Yukatel Denizlispor’da Bakan Selçuk’un sözleri üzerine harekete geçti ve Denizli’de bulunan 283 okula 283 futbol topu dağıtma sözü verdi.

TARAFTAR DESTEK VERDİ

Kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “''Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk'un yaptığı çağrıya uyuyor ve öğrencilerimizin ilk teneffüsünde oynaması için Denizli'de bulunan toplam 283 ilköğretim okuluna 283 top dağıtarak heyecana ortak oluyoruz”  ifadelerine yer verildi. Yeşil-siyahlı taraftarlarda kulübün atmış olduğu adıma destek verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221