HOROZ'DAN ABALIOĞLU'NA JEST

HOROZ'DAN ABALIOĞLU'NA JEST

Denizlispor’da Başkan Mustafa Üstek, Başkan Yardımcıları Ahmet Selvi ve Taner Atilla ile birlikte Denizlispor’un her zaman yanında olan hayırsever iş adamı Orhan Abalıoğlu’na verdiği desteklerden dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

Denizlispor’da Başkan Üstek ve kurmayları yeşil-siyahlıların her zaman yanında olan ve maddi manevi desteğini kulüpten hiç esirgemeyen Orhan Abalıoğlu’na teşekkür ziyaret gerçekleştirdi ve desteklerinden dolayı plaket verdi.

“İŞBİRLİĞİMİZİN ÖNEMİNİ ANLATTIK”
Lezita ve Denizlispor markalarının Denizli'nin en önemli markaları olduğuna değinen Başkan Mustafa Üstek, "Her zaman yanımızda olarak, kulübümüze ve yönetimimize olan desteğini bizlerden esirgemeyen Sn. Orhan Abalıoğlu'na teşekkür ediyoruz. Bu sebeple bir plaket hazırladık ve kendisine takdim ettik. Reklam çalışmalarımız ile ilgili bilgiler vererek gerçekleştirdiğimiz işbirliğinin önemini kendisine anlattık" dedi.

“ÇOK İYİ İŞLERE İMZA ATTINIZ”
Yeşil-siyahlı kulübe her zaman destek olacağını belirten yardımsever işadamı Sn. Orhan Abalıoğlu, "Sizlerin yönetiminde Denizlispor'u ilgi ile takip ediyoruz. Çok iyi işlere imza attınız. Özlenen başarılı günler çok yakında gelecektir" dedi.

SPOR SERVİSİ

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221