HOROZ'DAN MİNİK BEREN'E BÜYÜK SÜRPRİZ

HOROZ'DAN MİNİK BEREN'E BÜYÜK SÜRPRİZ

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla ve Sportif Direktör Bülent Ertuğrul, Denizlispor’u desteklediği için gittiği kreşte arkadaşları tarafından dalga geçilen Beren’i ziyaret etti. Kızının yaşadığı olayı sosyal medyadan duyuran babanın mesajını alan Atilla ve Ertuğrul, küçük Beren’e hediyeler verdi ve Denizlispor’u anlattı.

Denizlispor’dan minik Beren’e duygusal bir cevap geldi. Gittiği kreşte Denizlisporlu olduğu için arkadaşları tarafından dalga geçilen ve üzüntüsünü babasıyla paylaşan 6 yaşındaki Beren’i ziyaret eden Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla ile Sportif Direktör Bülent Ertuğrul takdir topladı.


ATİLLA: “DENİZLİSPOR SEVGİSİNİ AŞILAYACAĞIZ”

Babası Mehmet Sücüllü'nün sosyal medyada yaptığı paylaşımı görerek ziyarette bulunan Başkan Yardımcısı Taner Atilla, "Denizlispor taraftarı olan bu küçük kardeşimizin Denizlispor'lu olduğu için evine üzülerek dönmesi bizleri çok etkiledi. Ona güzel bir sürpriz yapmak istedik. Kulübümüz ezik bir kulüp değildir, mazisinde önemli başarıları barındıran ve o başarıları tekrarlamak için canla başla çalışan bir kulüptür. Tarihimizi ve hedeflerimizi tüm çocuklarımıza anlatarak Denizlispor sevgisini aşılamak için elimizden geleni yapacağız. Bizleri evinde ağırlayan Denizlisporlu ailemize çok teşekkür ediyoruz" dedi.

Ziyaretten oldukça memnun olduklarını dile getiren Mehmet Sücüllü, "Nazik davranışları için Taner Atilla ve Bülent Ertuğrul'a çok teşekkür ediyorum" dedi.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER