HOROZ’DAN SERT MESAJ! “OYUNCUYA DEĞİL BİZE GELİN”

Denizlispor yönetiminden şok mesaj… Süper Lige emin adımlarla giden yeşil siyahlılar bazı kulüplerin oyuncularının kafasını karıştırmak için her şeyi denediğini açıkladı.

HOROZ’DAN SERT MESAJ! “OYUNCUYA DEĞİL BİZE GELİN”

İlk devrede oynadığı futbolla lige renk katan yeşil siyahlılardan sert bir mesaj geldi. Horoz’da yönetim, sözleşmesi devam eden oyuncularına gayri resmi olarak transfer teklifi yapıldığını açıkladı.

KAFA KARIŞTIRMAK MI İSTENİYOR?

Bazı kulüplerin etik hareket etmediğini ifade eden yetkililer, futbolcuların kafasını karıştırmak ve performanslarını düşürmeye yönelik eylemler yapıldığını altını çizdi ve herkesi etik hareket etmeye davet etti.

“MUHATAP, YÖNETİM KURULUDUR”

Yeşil siyahlı yönetim yaptığı açıklamada, “Futbolcularımıza yapılan transfer teklifleri ile ilgili yönetim kurulumuzun tavrı çok net olup, sözleşmesi devam eden bir futbolcumuzun transferi ile ilgili muhatabın Denizlispor Yönetim Kurulu olduğu bilinmelidir. Tüm kulüpleri bu etik kurallara uymaya davet ediyoruz”

İLDİZ: “HERKES ETİK OLSUN!”

Yeşil siyahlıların Teknik Direktörü Yücel İldiz’de geçtiğimiz gün katıldığı bir TV programında, “Biz sahada oynuyoruz herkes etik olsun. Futbolcularımıza sahip çıkmasını biliriz. Şahıslara ve kulüplere bir şey diyemem ama başarılı giden takımlarda özellikle bizim oyuncularımızla kulübün izni olmadan mukayese edilmesin. Bunlara gerek yok” diyerek oyuncularına gayri resmi tekliflerin geldiğini ima etmişti.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2018, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER