Horozlardan süper lig garantisi!

Denizlisporlu futbolcular karşılaşması sonrası sıcağı sıcağına açıklamalarda bulundu. Taraftara teşekkür eden Horozlar, Süper Lige çıkacaklarını ifade etti.

Horozlardan süper lig garantisi!

Kaptan Akyüz: “Süper Lige çıkacağız”

“Bütün camiaya hayırlı olsun. Sezon başından beri çok iyi çalışıyorduk. Denizlispor camiasına ve Denizli halkına tekrardan hayırlı olsun. Karabük de de bir aksilik olmayacak. Süper Lige çıkacağız” dedi.

Oğuz: “Çok mutluyuz”

Savunmanın başarılı ismi Oğuz Yılmaz: “Bir maçımız daha var. İçeride şampiyonluğu yaşamak daha güzel olacak. Çok mutluyuz. İçeride maç kazanamıyorduk ama şampiyonluğu orada kutlayacağız”

Abdülkerim: “Sezonun maçı olacağını biliyorduk”

“Bizim için sezonun maçı olduğunu biliyorduk. Geçen hafta kazansak daha avantajlı durumda olacaktık. Deplasmanda daha iyi oynuyoruz. 2 puan ortalamasını zaten tutturduk. İnşallah haftaya Denizli’de taraftarlarımızla şampiyonluğu kutlayacağız”

Burak Çalık: “Çok şükür…”

“ Öncelikle arkadaşlarımı tebrik ediyorum. İlk yarıdaki maçta benim bir talihsizliğim vardı. Bugün ise 1 puan kötü sayılmazdı ama çok iyi oynadık. Çok şükür. Bir engel kaldı. Onu da geçip şampiyonluğu doyasıya kutlayacağız”

Alperen Babacan: “Neler söyleyeceğimi bilmiyorum”

“Öncelikle taraftarımıza teşekkür ediyorum. Hepsi maç başlamadan önce bizleri tribüne çağırdı. 5-6 yaşındaki çocuklar bugün buraya geldi. Bu durum bizi çok etkiledi. Yarım sezon Akhisar’ı saymazsak 4 seneden bu yana düşmemeye oynayan takımda yer aldım. Şimdide bu takımla şampiyon olmak çok güzel. Neler söyleyeceğimi bilmiyorum. Süper Lige çıktığımızda daha güzel şeylerden bashedebiliriz. Bonservisim Akhisar’da. Öncelikle söz Akhisar’ın. Kulüpler anlaşırsa Denizlispor neden olmasın. Kalmak istiyorum”

Recep Niyaz: “Taraftarımızın başını öne eğerek göndermedik”

“Bir maçımız daha var. Bugün sonuna kadar mücadele ettik. En önemlisi binlerce taraftarın başını öne eğerek göndermedik. En önemlisi de bu.. Herkesten Allah razı olsun. Karabük maçını kazanıp şampiyonluğu evimizde kutlamak istiyoruz. Herkesin ayağına yüreğine sağlık. Tekrar söylüyorum. Takım olarak çok mücadele ettik. Bugün birimiz gol atacaktı, bende gol atanlardan biri oldum. En büyük mutluluğum bir Denizlili olarak memleket sevdalısı insanların buraya gelmesi…”

Ziya Alkurt: “Kaybetmemizi bekleyenlere selam olsun”

“Biz maçtan önce kendi aramızda konuşuyorduk. Malum geçen 2 gün önceki maçlarda alınan sonuçlar. Niye maçlar böyle oluyor diyorduk. Öncelikle buradan puan kaybetmemizi bekleyenlere selam iletiyorum. Biz istediğimiz zaman herkesi her yerde yeneriz. Futbol şansıda yanımızda olduğu zaman. Etik olsunlar. Biz şampiyonluğa oynuyoruz. Kimsenin iddiası olmayabilir. Bizde burada 3. Yılım. Biz ligde kaldığımızı garantilediğimizde bile çıktık, topumuzu oynadık. İsterdim ki bu şekilde olsun. İsim vermiyorum. Laf yerini bulur, 2 hafta önce başlayan, bu maçı almadan gelmeyin. Tabi ki bize karşı motive olacaklar ama sonrada bizim rakiplerimizle oynuyorlar. Bize maçı verin demiyoruz. Ama bize nasıl motive oluyorlarsa, herkese aynı olsunlar. Etik olsunlar. Sürpriz değil. Kaliteli oyuncularız alırız yani. Karabük maçını herkesi bekliyorum. Kale arkaları dolmuyor. Başkan 1 TL’mi yapıyor ne yapıyorsa artık… Herkesi maça bekliyoruz. 9 yıl yani. Taraftar olsam beşikteki çocuğumu getiririm maça.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER