HOROZ’UN 20 EYLÜL’E KADAR SÜRESİ VAR

Türkiye Futbol Federasyonun belirlediği Ulusal Kulüp Lisansı’nı henüz alamayan Denizlispor, 20 Eylül’e kadar eksiklerini tamamlamazsa 3 puan silme cezası alacak.

HOROZ’UN 20 EYLÜL’E KADAR SÜRESİ VAR

Geçtiğimiz dönemlerde sık sık puan silme cezası alan ve transfer yasağı cezalarıyla karşı karşıya kalan Denizlispor’u bir tehlike daha bekliyor.  Türkiye Futbol Federasyonu Ulusal Kulüp Lisansı’nı alamayan kulüpler arasında yer alan Denizlispor, 20 Eylül’e kadar dosyalarını temizlemezse -3 puan silme cezası ile karşı karşıya kalacak.

TFF 1. Lig’de puan silme cezası alma riski bulunan takımlar Altay, Adanaspor, Adana Demirspor, Afjet Afyonspor, Balıkesirspor, Denizlispor, Elazığspor, Eskişehirspor, Hatayspor ve Karabükspor…

1.LİG’DEN 10 TAKIM VAR
Bu sezon oyuncularına lisans çıkartamayan Karabükspor ve Eskişehirspor’un -3 puan ceza almasına kesin gözüyle bakılırken, mali sorunlarla uğraşan ve transfer yasağını kaldıramayan Elazığspor’unda zor durumda olduğu öğrenildi. Bu sezon iddialı bir kadro kuran Denizlispor’un ise 20 Eylül tarihine kadar eksiklerini gidermesi ve puan silme cezasıyla karşı karşıya kalması beklenmiyor.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
YORUMLAR
Galip Aker
Galip Aker - 2 yıl Önce

Sezona şampiyonluk parolasıyla yola çıkan DENİZLİSPORum nelerle uğraşıyor kongre puan silme cezası şu şartlarda düşmeyelim şükür. Takımı oynatmayan Osman Özköylü gözden geçirilmeli

SIRADAKİ HABER