Horoz’un Ferguson’u İldiz

Denizlispor’da Yücel İldiz’e karşı olan sevgi her geçen artıyor. Yeşil siyahlılar resmi sosyal medya hesaplarından Gazişehir galibiyeti sonrası Yücel İldiz’in görselini paylaştı ve üzerine ‘Sir Yücel İldiz’ yazıldı. İldiz, Manchester United'ı Avrupa’nın zirvesine çıkartan Sir Alex Ferguson'a benzetildi.

Horoz’un Ferguson’u İldiz

Yücel İldiz, Sir Alex Ferguson’a benzetildi. Spor Toto 1. Lig’in 18. Haftasında Gazişehir’i 1-0 mağlup eden yeşil siyahlılarda maç sonu kurt hocaya jest yapıldı. Horoz’un medya ekibi resmi hesaplardan ‘Sir Yücel İldiz’ yazılı bir görsel paylaştı ve bu paylaşım büyük ilgi gördü.

FERGUSON’A BENZETİLDİ

Manchester United'ı 27 yıl çalıştıran ve Avrupa’da kazanmadık kupa bırakmayan ‘Sir’ Alex Ferguson’a benzetilen Yücel İldiz, yeşil siyahlıların başında çıktığı 10 karşılaşmada yenilgi yüzü görmedi.

‘THE GODFATHER’ PAYLAŞIMI DA İLGİ GÖRMÜŞTÜ

Denizlispor’da sosyal medya ekibi 11. Hafta 4-2 kazanılan Adanaspor karşılaşması sonrası 65 yaşındaki teknik adama ‘The Godfather’ (Baba) yakıştırması yapmış ve resmi hesaplarda paylaşılan o görselde büyük beğeni toplamıştı.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER