HOROZ’UN GİZLİ KAHRAMANLARI YEMEKTE BULUŞTU

Şampiyonluk yolunda emin adımlarla yoluna devam eden Denizlispor’da birliktelik mesajları verilmeye devam ediyor. Takımdaki evli futbolcuların eşleri ile yöneticilerin eşleri düzenlenen yemekte bir araya geldi.

HOROZ’UN GİZLİ KAHRAMANLARI YEMEKTE BULUŞTU

Yeşil siyahlıların görülmez kahramanları yemekte bir araya geldi. Futbolcu ve yönetici eşleri düzenlenen yemek ile kaynaştı.

Kulüp Başkanı Ali Çetin’in eşi Sevil Çetin’in organize ettiği ve Labada Gurme Restaurant’ta gerçekleşen yemeğe Demet Atilla, Zehra Şahin, Nesrin Fırat, Sevgi Akarsu, Güliz Çoşkun, Ebru Cesur, Aslı Şanlıkan, Neslihan Acar, Merve Akyüz, Melek Çalık, Ceren Akyüz, Sude Velioğlu, Belma Altıparmak, Şuheda Sabuncuoğlu ve Betül Özkan katıldı.

TEKRARDAN BİR ARAYA GELECEĞİZ

Şampiyonluk yolunda hep birlikte kenetlenmeleri gerektiğini belirten Sevil Çetin, “Eşlerimiz önemli bir süreçten geçiyor. Bütün şehir onlar için seferber olmuş durumda. Bizlerde onlara destek olarak takımımızı hep birlikte süper lige çıkarmak için uğraşıyoruz. Ben inanıyorum ki sezon sonunda hep birlikte kutlama yemeklerinde tekrardan bir araya geleceğiz” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER