HYBRİD CUP 2018 ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Toyota Plaza Yarımca sponsorluğunda gerçekleştirilen Hybrid Cup 2018 Tenis Turnuvası sona erdi. Düzenlenen törenle turnuvada dereceye giren amatör sporculara ödülleri verildi.

HYBRİD CUP 2018 ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Toyota Hybrid Cup 2018 tenis turnuvası sona erdi. Toyota Plaza Yarımca sponsorluğunda ve Pamukkale Tenis Kulübü’nde düzenlenen törenle ödüller, sahiplerine takdim edildi. Törene; Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Denizli Milletvekili Kazım Arslan ve Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkanı Müjdat Keçeci de katıldı. Toplam 130 amatör tenisçinin kıyasıya rekabet ettiği turnuvada; 11 dalda dereceye giren 28 sporcu, ödüllendirildi.

Törende konuşan CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, “Bu spora katkı koyan tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da çocuklarımızın evlatlarımızın da bu etkinliklere katılmasını ve böylelikle tenis sporunun Denizlimizde gelişmesine bir olanak sağlanmasının da başlangıcı olması ve devam etmesini diliyorum. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Bu etkinlikte ödül alacak arkadaşları kutluyorum ve başarılar diliyorum” dedi.

“NESİLLERİMİZİN DAHA SAĞLIKLI YETİŞMESİ İÇİN KULÜBE SAHİP ÇIKIN”

Törende konuşmasını gerçekleştiren DSO Başkanı Müjdat Keçeci, şunları aktardı: “Bu bir mutluluktur. Onun için kurulduğu günden beri buraya değer veren, burada yaşayan sizler de bayrağı teslim almak için bu kulüpte mücadele edin. Geleceğimizi ve gelecek nesillerimizin daha sağlıklı yetişmesi için bu kulübe sahip çıkın.”

“TURNUVANIN SPONSORLUĞUNU GERÇEKLEŞTİRDİK”

Turnuvaya sponsor olan Toyota Plaza Yarımca Satış Müdürü Tolga Yazgın; “Bu yıl ilk defa bir tenis turnuvasına sponsor olduk. Bu yılı hybrit yılı ilan ettiğimiz için adını da Toyota Hybrid Cup 2018 koyduk. Turnuvanın sponsorluğunu gerçekleştirdik 28 kişiye ödül vereceğiz” diye konuştu.

Pamukkale Tenis Kulübü Başkanı Kadir Ozansoy, “Pamukkale Tenis Turnuvası yıl içinde il için ulusal ve yurtdışı olmak üzere birçok turnuvalara ev sahipliği yapmaktadır. Denizli’de tenisin yayılmasına öncülük yapan tenis kulübümüz aynı zamanda seçkin antrenörleriyle ve yetiştirmiş olduğu öğrencilerle Türkiye genelinde iddialıdır” dedi.

MEHMET ÜNLER – DEVRİM ÇETİN

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2018, 13:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER