İCRA OLAYINDA ŞOK DETAYLAR…

İCRA OLAYINDA ŞOK DETAYLAR…

Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla, Asbaşkan Necip İrdem ve Sportif Direktör Bülent Ertuğrul, Şemikler Haluk Ulusoy Tesisleri'nde basın toplantısı düzenledi.

Denizlispor’da kurmaylar Altınordu karşılaşmasında yapılan hakem hatalarıyla ilgili Merkez Halem Kurulu'na başvuruda bulunduklarını söylediler. Son haftalarda bariz hakem hatalarına maruz kaldıklarını ifade eden Başkan Yardımcısı Taner Atilla, Merkez Hakem Kurulu ve Başkan Yusuf Namoğlu'na yazılı bir şikayet mektubu gönderdiklerini ifade etti.

 “DAHA DİKKATLİ OLSUNLAR”
Hakem hatalarından son haftalarda çok zarar gördüklerini söyleyen Başkan Yardımcısı Taner Atilla, " Altınordu karşılaşmasında maçın hakemi Erkan Özdamar Aissati'ye yapılan müdahaleyi es geçti. Rakip 10 kişi kalmış olsa her şey değişecek. Son dakikada olmayan faulü çaldı ve sahadan mağlubiyetle ayrıldık. 5 dakika uzatma var 7 dakika oyun oynuyor. Artık hakemler daha dikkatli olsun" dedi.

VAR SİSTEMİNİ DESTEKLİYORUZ
Gelecek sezon yürürlüğü girecek olan VAR sistemini destekleyeceklerini söyleyen Atilla, mali kriterler dosyası hakkında da açıklamalarda bulundu. Atilla, Ağustos-Eylül ayına kadar müsaadeleri olduğunu ifade etti. Sezon sonuna kadar oyunculara 2 Milyon TL’lik bir ödeme yapılacağını belirten Atilla, bu paranın 500 Bin TL’sinin Ankaragücü karşılaşması öncesi yapılacağını belirtti.

SÜLEYMAN URKAY ŞAHSİ SENET VERMİŞ
Kulübe son dönemde gelen icra dosyaları hakkında da konuşan Taner Atilla, " Ali Tandoğan'ın Yardımcısı Ferudun Şaban Yarkın Salihli 2. İcra Müdürlüğü'ne başvurarak bizi icraya vermiş. 12.160 TL talep ediyor. Ancak eski Başkan Süleyman Urkay kendisine şahsi senet vermiş ve kulübe temlik koymuş. Başkan Urkay’da bu temlik karşılığında parayı tahsil etmiş. Ferudun Şaban Bey parayı Süleyman Urkay'dan alsın. Aynı şekilde Cihan Özkaymak'ın 15 Bin TL alacağı varmış. 2 bin tl ödenmiş. 13 Bin TL Başkan Urkay senet vermiş ve onu da tahsil etmiş. Bizde arada kaldık. Bu paraları eski Başkan Süleyman Urkay'dan almaları gerekiyor" dedi.

ERTUĞRUL: “ARTIK ÖNÜMÜZE BAKACAĞIZ”
Takımın son durumu hakkında bilgilendirmelerde bulunan Sportif Direktör Bülent Ertuğrul, “ Altınordu deplasmanında talihsiz bir yenilgi yaşadık. Ama önümüze bakacağız. Şu anda sadece bir eksiğimiz var. Taşkın sarı kart cezalısı. Ziya ve Kerem bu hafta takımla çalışmalara başlayacak. Eze’de de ciddi bir sıkıntı yok 3-4 gün içerisinde o da takımla birlikte olacak” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT- DOĞAN AKŞİT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER