İDDAA ORANLARI AÇIKLANDI!

Bugün oynanacak zorlu Balıkesirspor-Denizlispor karşılaşmasında otoriteler ev sahibi ekibi favori gördü. Açıklanan iddaa oranlarında Balıkesirspor’a 2.25, beraberliğe 3.10, Denizlispor’a ise 2.30 oran verildi.

İDDAA ORANLARI AÇIKLANDI!

İddaa Balıkesirspor’u zorlu karşılaşmada daha avantajlı görüyor. Açıklanan programda 16 puanla 13. Sırada yer alan Bal-Kes’e 2.25 oran verilirken, ligde 28 puanla 2. Sırada yer alan yeşil siyahlılara 2.30 oran verildi. Beraberliğe ise 3.10 oran verildi.

LİGİN EN FORMDA TAKIMI DENİZLİSPOR!
Balıkesirspor ligde oynadığı son 5 maçta 2 galibiyet, 2 mağlubiyet ve 1 beraberlik yaşarken Denizlispor ise 5 maçtan da galip ayrıldı.

BAL-KES İÇ SAHADA YOK!
Bal-Kes iç sahada bu sezon 6 maç oynadı ve 7 puan topladı. Kırmızı beyazlılar bu karşılaşmada 2 galibiyet alırken, 1 beraberlik aldı. 3 karşılaşmadan ise boynu bükük ayrıldı.  Giray Bulak’ın takımı rakip filelere 5 gol bırakırken, kalesinde ise 7 gol gördü ve      -2 averaj elde etti.         

HOROZ 12 PUANI HANESİNE YAZDIRDI
Temsilcimizde deplasmanda 6 karşılaşmada 4 galibiyet aldı ve 12 puan topladı. 2 karşılaşmadan mağlup ayrılan yeşil siyahlılar hiç berabere kalmadı. 8 gol atan Horoz kalesinde 9 gol gördü ve -1 averaj sahibi oldu.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER