İLDİZ; “24 SAATİMİZİ DENİZLİSPOR’A VERİYORUZ”

Giresun’u 3-2 mağlup ederek 2.’liğe yükselen Horoz’da keyifler yerinde. Bir günlük iznin ardından Salı günü çalışmalara başlayan yeşil siyahlılarda Teknik Direktör Yücel İldiz, “ Denizlispor camiasını temsilen takımın başında ben varsam, şunu diyebilirim ki sonuna kadar savaşacağız” dedi.

İLDİZ; “24 SAATİMİZİ DENİZLİSPOR’A VERİYORUZ”

Spor Toto 1. Lig’in 14. Haftasında Balıkesirspor’a konuk olacak olan Denizlispor’da Teknik Direktör Yücel İldiz, Giresun karşısında zor bir galibiyet aldıklarını, Balıkesir deplasmanında da kendilerini zor bir maçın beklediğini söyledi.

“HEYECAN NET BİR ŞEKİLDE BELLİYDİ”

“Çalışmaların iyi gittiğini ifade eden Denizlispor Teknik Direktörü Yücel İldiz, “Etap etap ayırmıştık. İlk 4 maç çok zordu. Milli takım arası iyi giden takımlar için iyi olmaz diyorlardı. Camiada olan birliktelik mental ve fiziksel anlamda bizi iyi yere getirdi. Giresun maçı zordu. Bizim maçı çıkış olarak görüyorlardı. Tribünde her şey vardı. Heyecan net bir şekilde belliydi. Maça mağlup başlamamıza rağmen iyi bir geri dönüş yaptık” dedi.

“ZOR MAÇ OLACAK”

“Balıkesirspor maçı bizim için çok önemli” diyen İldiz, “Her hafta işimiz daha zor olacak. Balıkesir takımı aşağıda görünüyor gibi ama iyi bir takımı, hocası var. Zorlukların üstesinden gelmek zorundayız. Şu anda Kibong cezalı. Burak Çalık’ın biraz sıkıntısı var ama hafta sonunda bunları toparlayıp sahaya çıkacağız” diye konuştu.

“TAMAMEN HATALARIMIZI GİDERMEYE ÇALIŞMALIYIZ”

Altay, Bolu ve Giresun’u geriden gelerek mağlup etmeyi başaran yeşil siyahlılardaki değişimin ne olduğunu İldiz şu sözlerle açıklık getirdi:

“Bizden önceki arkadaşlarımızda elinden geleni mutlaka yaptılar. Kendi dönemimizde neler yapmamız gerektiğini konuştuk. Bu inanmışlığın zaferi… Oyuncu arkadaşlarımız ne demek istediklerini zamanla anladılar. Geldiğimiz günlerde kaos ortamı vardı. Camiada kopukluklar vardı. Kolay olmadı. 24 saatimizi buraya verdik. Personelde bunu biliyor. Camia bizi sıcak karşıladı bizde ona karşılık vermeye çalışıyoruz.  Bu olay birbirine inanmaktan geçiyor. Tamamen hatalarımızı gidermeye çalışmalıyız. Futbol adına sonuna kadar savaşacağız. Denizlispor camiasına temsilen ben varsam sonuna kadar savaşacağız. İnşallah zorlukların üstesinden hep beraber geleceğiz”

İBRAHİM ALAYONT - MEHMET ÜNLER

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER