İldiz ateşi yaktı!

Yeşil-siyahlıların Teknik Direktörü Yücel İldiz, Giresun karşılaşması ardından, “ Sahamızda kaybedip, deplasmanda kazanıyoruz. 4 hafta kaldı, kesinlikle hataya tahammülümüz yok. Başaracağız” diye konuştu.

İldiz ateşi yaktı!

Abalı Denizlispor Teknik Direktörü Yücel İldiz, 3-0 kazandıkları Giresunspor maçı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Kurt hoca, Giresun’da istedikleri 3 puanın sahibi olduklarını ifade ederek, “ Ne yazık ki kendi sahamızda zorlanıyoruz, puan kaybediyoruz.  Kaybettiğimiz bu puanları da deplasmanlarda telafi etmeye çalışıyoruz” dedi.

“NET BİR SKORLA KAZANDIK…”

Giresun’da çok önemli üç puan aldıklarını söyleyen İldiz, “Sahada beklenen oyunu oynadığımızı düşünüyoruz. İyi bir oyun oynayınca da golleri bulduk. İlk yarıda birçok pozisyonları da kaçırmış olmamıza rağmen net bir skorla kazandık. Bundan sonra dört tane final maçımız kaldı. Kesinlikle hataya tahammülümüz yok. Özellikle iç maçlarımızda zorlanıyoruz. Bunu halletmemiz gerekiyor. Bugün olduğu gibi bundan sonra kalan maçlarımızda da taraftarımızın desteğine ihtiyacımız var. Taraftarlarımıza da bizi yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederiz. Ayrıca bizi iyi karşılayan Giresunspor camiasına da teşekkür ederiz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER