İLDİZ BAŞKAN ZOLAN’I ZİYARET ETTİ... “DEVAMINI BEKLİYORUZ”

Denizlispor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’la buluştu. Ağırlıklı olarak futbolun konuşulduğu ziyarette Başkan Zolan, İldiz’e, “Başarıların devamını bekliyoruz” dedi.

İLDİZ BAŞKAN ZOLAN’I ZİYARET ETTİ... “DEVAMINI BEKLİYORUZ”

Balıkesirspor maçı hazırlıklarını sürdüren Denizlispor’da Teknik Direktör Yücel İldiz, Sportif Direktör Veli Acar ve Başkan Yardımcısı Taner Atilla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Ziyarette Giresunspor karşılaşması ve Denizlispor’un son durumu masaya yatırıldı.

“SONUNA KADAR SAVAŞACAĞIZ”

Futbol sohbetinin gerçekleştiği ziyarette Teknik Direktör Yücel İldiz desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’a teşekkür etti. “Biz Denizlispor olarak bir ışık yaktık ve bu ışık tüm şehri aydınlattı. Bir hedefimiz var ve bu hedef doğrultusunda sonuna kadar savaşacağız” dedi.

SİZLERLE GURUR DUYUYORUZ

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan , “Bizler elimizden geldiğince destek olacağız. Saha içinde aldığınız başarılar bir şehrin kaderini değiştiriyor. Sizlerle gurur duyuyoruz. Bu başarıların devamını bekliyoruz” diye konuştu.

Ziyaretin ardından yeşil siyahlılar ve Başkan Zolan fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER