İldiz; “Denizlispor’un ne olduğunu herkes gördü…”

Denizlispor Teknik Direktörü Yücel İldiz, “ Gerek memleketimiz Denizli’de gerek futbol kamuoyunda Denizlispor’un ne olduğunu bir kez daha herkes görmüş oldu. Rakibimizin ve bizim durumumuz belli. İnşallah kazanıp, Denizli’ye bayram yaşatacağız” dedi.

İldiz; “Denizlispor’un ne olduğunu herkes gördü…”

Kardemir Karabükspor maçı hazırlıklarını sürdüren Denizlispor’da Teknik Direktör Yücel İldiz, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Pazar günü kazandıkları takdirde Süper Lige çıkacaklarını ifade eden kurt hoca, “Taraftarlara verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Ama biz işimizi çok ciddi şekilde yapıp Pazar günü Denizlililere bayram yaşatırız” dedi.

HER ŞERDE BİR HAYIR VARDIR…

“Çok zorlu müsabakaları geçerek, bu konuma geldik” diyen Yücel İldiz, “Son iki haftayı özetleyecek olursak; Balıkesirspor maçı hayal kırıklığı yaratmıştı. O maçtan sonra biz içerideki maçları dışarıda telafi ediyoruz demiştim. Hep söyleriz eskilerden kalma bir laf vardır. Her şerde bir hayır vardır diye. O maçın o skorla bitmesi Gençlerbirliği maçının skorunu çok daha anlamlı bir hale getirdi. Gerek memleketimiz gerekse futbol kamuoyu Denizlispor’un ne olduğunu bir kez daha gördü. Kazandığımız takdirde matematiksel hesapları bitirmiş olacağız. İnşallah da kazanacağız” diye konuştu.

TARAFTARA TEŞEKKÜR

Taraftarlara verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden kurt hoca, “Sürekli söylüyorum. Taraftar sağ olsun bize olan inancını hep gösterdi. Buda bizi teşvik etti ve sorumluluğumuzu artırdı. Denizlispor camiasının ve şehrin bize olan inançlarını görmek beni ve ekibimi onurlandırdı. Sorumluluğumuzda arttı. Futbolcu arkadaşlarımızda aynı şekilde. Bu yüzden taraftarımıza çok teşekkür ediyorum. Bugüne kadar elimizden geldiğince onları mutlu etmeye çalıştık. İnşallah onlarla birlikte Pazar akşamı mutlu sonu hep birlikte kutlarız” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER