İLDİZ; “GİRAY KARDEŞİMİZDİR AMA… ”

Yeşil siyahlıların Teknik Direktörü Yücel İldiz, Balıkesirspor Teknik Direktörü Giray Bulak’ın yaptığı açıklamaları hayretle dinlediğini belirterek, Oğuz Yılmaz transferi ile ilgili izledikleri yol haritasını açıkladı.

İLDİZ; “GİRAY KARDEŞİMİZDİR AMA… ”

Giray Bulak’ın Oğuz Yılmaz transferinde Denizlispor ve Yücel İldiz’i etik davranmamakla suçlayan açıklamalarına İldiz’den yanıt geldi.

“GİRAY KARDEŞİMİZDİR AMA… ”

 Oğuz Yılmaz’ın kulübü ile tüm bağlarını kopardıktan sonra transferinin gerçekleştiğini belirten  kurt hoca, “Oyuncu kampımıza geldiğinde kulübü ile mukavelesini feshetmiş ve takımı ile helalleştiğini söylemiştir. Ben oyuncuya tekrar tekrar sordum, kendisi Giray Bulak ile helalleştiğini açık ve net olarak yineledi. Biz etik kuralları biliriz, hiçbir kulübü zor durumda bırakmayız. Kulübümüz, Oğuz transferinde oyuncunun mukavelesi fesih olduğu anda devreye girmiş ve transfer o şekilde gerçekleşmiştir. Tekrar söylüyorum Giray kardeşimizdir, severim ama sanırım olaylar kendisine yanlış aksettiriliyor. Etik değerlere her zaman dikkat etmişimdir, bu meslek hayatım boyunca bu şekilde devam edecektir" dedi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER