İldiz’in yerine 6 aday!

İldiz’in görevden alınmasının ardından birçok teknik adamın adı Denizlispor’la anılmaya başladı. Yeşil-siyahlıların listesinde, ‘Ertuğrul Sağlam, Bülent Uygun, Samet Aybaba, Tolunay Kafkas, Mehmet Özdilek ve Hamza Hamzaoğlu gibi daha önce Süper Lig’de başarıyı yakalamış isimler olduğu öğrenildi.

İldiz’in yerine 6 aday!

Alınan kötü sonuçların ardından Yücel İldiz’in görevine son veren Yukatel Denizlispor’da, alternatifler belli oldu. Yeşil-siyahlıların gündeminde 6 ismin olduğu öğrenildi. Horoz’un listesinde eski hocası Hamza Hamzaoğlu’nun yanı sıra Tolunay Kafkas, Mehmet Özdilek, Samet Aybaba, Ertuğrul Sağlam ve Bülent Uygun yer alıyor.

İnce eleyip sıkı dokuyorlar

Yeşil-siyahlı kurmayların ilk hedefinin Milli Takımlar Futbol Gelişim Direktörü olarak görev yapan Tolunay Kafkas’la İstanbul’da görüştüğü ve anlaşma zemini aradığı öne sürüldü. İldiz’in yerine gelecek ismin ekonomik olarak da kulübü yormayacak bir isim olması şartı var. Milli ara nedeniyle lige ara verilmesini fırsat bilen yeşil-siyahlıların ince eleyip sıkı dokuduğu belirtildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER