İLK BOMBA ‘SEVİL’ OLDU

Uzun süredir faaliyetlerini durduracağı ve Bölgesel Amatör Lig’den çekileceği konuşulan Kale Belediyespor’da karar açıklandı. Başkan Hasan İncekara, yeni sezonda da BAL’da mücadele edeceklerini ifade etti ve eski hocaları Mehmet Ali Sevil’le anlaştıklarını belirtti.

İLK BOMBA ‘SEVİL’ OLDU

Kale Belediyespor devam dedi. Uzun süredir geleceği merakla beklenen ‘Gale Davaz’ yeni sezonda da Bölgesel Amatör Lig’de Denizli’yi temsil edecek. Maddi manevi bir çok sıkıntı yaşayan yeşil beyazlılara Kale Belediye Başkanı Mehmet Salih Sağınç destek vereceğini belirtti ve çalışmalar başladı.

Kale bu gelişmenin ardından eski hocası Mehmet Ali Sevil’le yeniden anlaşma sağladı. Yeşil beyazlıların kısa süre içinde transferde de gaza basacağı ve mütevazi bir takım kuracağı belirtildi.

“İMKANLARIMIZ DOĞRULTUSUNDA HAREKET EDECEĞİZ”
Yeni sezon için henüz bütçe belirlemediklerini kaydeden Kale Belediyespor Başkanı Hasan İncekara, “  Mehmet Ali Sevil’le tekrardan anlaştık. Bütçemiz henüz belli değil ama transferde çalışmalara yakın zaman içinde başlayacağız. Bu sezon imkanlarımız doğrultusunda hareket edeceğiz. 1 hafta içinde rotamızı çizeceğiz. Belediye Başkanımızda bize destek vereceğini söyledi. Türkiye Kupası’nda da mücadele edeceğiz. Denizli’yi elimizden geldiğince temsil edeceğiz “dedi.

SPOR SERVİSİ

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2018, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER