İLK SPONSORLUK STADA! “BAHÇEŞEHİR KOLEJİ DENİZLİ ATATÜRK STADYUMU”

Son dönemde aldığı sonuçların ardından sponsorluk anlamında da çalışmalarını sürdüren Denizlispor, ilk anlaşmasını Denizli Atatürk Stadyumu için yaptı. Yeşil siyahlılar stadın isim hakkını 2019-2020 sezonun sonuna kadar Bahçeşehir Koleji’ne verdi.

İLK SPONSORLUK STADA! “BAHÇEŞEHİR KOLEJİ DENİZLİ ATATÜRK STADYUMU”

Denizlispor ilk sponsorluk anlaşmasını Bahçeşehir Koleji ile imzaladı. Ligde şampiyonluk parolasıyla yoluna devam eden yeşil siyahlılar Denizli Atatürk Stadyumu’nun isim hakkını ‘Bahçeşehir Koleji’ne verdi. Kulüpten yapılan açıklamada , “Takımımızın iç saha maçlarını oynadığı Denizli Atatürk Stadyumu’nun adı bugünden itibaren “Bahçeşehir Koleji Denizli Atatürk Stadyumu” olacak. Anlaşma 2019-2020 sezonu sonuna kadar geçerli olacak” denildi.

RAKAM AÇIKLANMADI

Yeşil siyahlılar sponsorluk anlaşmasından ne kadar gelir elde edileceğini ise açıklamadı. Sponsorluk rakamlarının neden açıklanmadığı ise gizemini koruyor.

İŞBİRLİĞİ YAPMAKTAN SON DERECE MEMNUNUZ

Anlaşmanın her iki taraf içinde hayırlı olmasını dileyen Denizli Bahçeşehir Koleji İcra Kurulu Üyesi Ali Arslan, “Denizlispor’un bu şehrin en önemli marka değeri olduğunu düşünüyoruz. Bu anlaşma ile kulübe maddi bir katkıda bulunmak istedik. Okulumuzun ismini taşıyan bu önemli stadyumda Denizlispor’un yeniden süper lige dönmesini diliyoruz” diye konuşurken,  Denizlispor ile işbirliği yapmaktan son derece memnun olduklarını belirten Denizli Bahçeşehir Koleji Müdürü Canan Gültekin, "Denizlispor'un yakaladığı bu başarılı ivme bizleri heyecanlandırdı. Yönetimimiz ve futbolcularımız ellerinden geleni yaparak takımı üst sıralara taşıdılar. Bizlerde maddi anlamda destek olarak bu başarının perçinlenmesini istedik. Ben inanıyorum ki Denizlispor bu sezon hedefine ulaşarak, gelecek yıl şehrimizi süper ligde temsil edecek" diye konuştu.

ÇETİN: “HAYIRLI OLMASINI DİLİYORUM”

Anlaşmanın resmiyet kazanmasının ardından açıklamada bulunan Denizlispor Başkanı Ali Çetin, “Sponsorluk görüşmelerine çok önem veriyoruz. Kulübümüze gelir getirecek her projeyi olumlu bir şekilde karşılayıp, kulübümüz menfaatlerini düşünerek karar veriyoruz. Bu anlaşmanın Denizli Bahçeşehir Koleji'ne ve kulübümüze hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER