“İNŞALLAH 3 PUANLA DÖNECEĞİZ”

Giresunspor karşılaşmasında takımının ilk golünü atan ve oynadığı futbolla taraftarın büyük beğenisini kazanan Denizlispor Kaptanı Mehmet Akyüz, “Balıkesir’den inşallah 3 puanla döneceğiz” dedi. Oyundan çıkarken Denizlispor armasını öpen kaptan, “Karmaşık duygular içerisindeydim. O an öyle hissettim” diyerek konuya açıklık getirdi.

“İNŞALLAH 3 PUANLA DÖNECEĞİZ”

Balıkesirspor karşılaşması hazırlıklarını Haluk Ulusoy Tesisleri’nde sürdüren yeşil siyahlılarda takım kaptanı Mehmet Akyüz basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

BALIKESİR’DEN DE 3 PUANLA DÖNECEĞİZ

Giresunspor karşılaşmasında alınan galibiyetten dolayı takım arkadaşlarını, teknik heyeti, yönetimi ve taraftarı kutlayan Kaptan, “Giresun maçı bizim için çok iyi oldu. Önemli olan 3 puandı. Artık bu maçı geride bıraktık. Cumartesi günü çok önemli bir maçımız var. Süper Lige çıkmak adına o maçı da kazanmak istiyoruz. İyi çalışıyoruz daha da çok çalışacağız. Balıkesir’den de inşallah 3 puanla döneceğiz” dedi.

ALDIĞIN PARAYI HAK ETMEN LAZIM

Giresun karşılaşmasının 90+3. Dakikasında yerini Gökhan Süzen’e bırakan ve Denizlispor armasını öpen Kaptan, “Aldığın parayı hak etmen lazım” diyerek şu sözleri söyledi: “Geçen sezon Denizlispor’a karşı bir gol atmıştık, bu sezonda Giresun’a karşı gol attım” diyen Akyüz, “ Sonuçta bu formayı giyiyoruz. Aldığın parayı hak etmen lazım… Nerede oynadığınız önemli değil. Sonuçta bu formayı giydiğiniz için oranın hakkını vermek zorundasınız. Arma öpme konusuna gelince karmaşık duygular içindeydim. O an öyle hissettim öyle gelişti”

TARAFTARA MESAJ GÖNDERDİ

Taraftarları her zaman maçlara beklediklerini ifade eden Akyüz, desteğin devam etmesini gerektiğini, onlarla bu yolu beraber yürümek istediklerini ifade etti.

9 GOLE DİREKT ETKİ ETTİ

Yeşil siyahlıların yıldız ismi bu sezon forma giydiği 13 maçta 6 gol, 3 asistlik bir performans sergiledi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER