İRDEM: “GÜÇLÜ BİR DENİZLİSPOR İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Denizlispor Altyapıdan Sorumlu Asbaşkanı ve transfer komitesinde yer alan Necip İrdem, transferdeki son çalışmalarla ilgili DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne özel açıklamalarda bulundu.

İRDEM: “GÜÇLÜ BİR DENİZLİSPOR İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Denizlispor Asbaşkanı Necip İrdem transferdeki son durumu değerlendirdi. Hocanın raporu doğrultusunda çalışmalara devam ettiklerini ifade eden İrdem, “ İmzalar kolay atılmıyor. Güçlü bir Denizlispor için çalışıyoruz. Bu takımı layık olduğu yere taşıyacağız” diye konuştu.

4 YABANCI ALACAĞIZ
Osman Özköylü’nün kaleci, orta saha, ön libero ve forvet istediğini söyleyen İrdem, “4-5 oyuncu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Yakın zaman içerisinde sonuç alacağımızı düşünüyorum. 4 yabancı futbolcu alacağız. Duruma göre 5’te olabilir” dedi.

DİMİTRİADİS SÜRE İSTEDİ
Denizli’ye gelerek kenti gezen Dimitriadis’in transferinden umutlu olduklarını belirten İrdem, “ Dimitriadis’i burada konuk ettik. 2 gün ağırladık. Burada güzellikleri eşiyle birlikte gördüler. Kendisi bizden süre istedi.  Transfer olumlu görünüyor” diye konuştu.

LİGE HAZIR GİRECEĞİZ
“Güçlü Denizlispor için çalışıyoruz” diyerek sözlerine nokta koyan İrdem şu sözleri söyledi: “2. etap kampına kadar eksikleri tamamlayacağız ve lige hazır gireceğiz. Bu sene daha iddialı olacağız”

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER