İŞADAMI EMİN ŞEN'DEN DEPLASMAN DESTEĞİ

Denizlili işadamı Emin Şen, Denizlispor’un bir deplasman masrafını karşılayacak. Başkan Yardımcısı Taner Atilla’nın isteğini geri çevirmeyen Şen, geçtiğimiz sezonlarda da Horoz’a maddi destekte bulunmuştu.

İŞADAMI EMİN ŞEN'DEN DEPLASMAN DESTEĞİ

Ligde şampiyonluk hedefleyen Denizlispor’a işadamı Emin Şen’den destek geldi. Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla ile görüşen ve bir deplasman giderini karşılama sözü veren Şen, Denizlispor’un her zaman yanında olduklarını söyledi.

ŞEN: “ŞEHRİ MUTLU EDEN BİR TAKIM VAR”
Şen,  "Skorer anlamda tüm şehri mutlu eden bir Denizlispor var. Bu olumlu havanın sezon boyunca devam edeceğine inanıyor ve tüm şehrin havaya girdiğini görüyorum. Bu sene hedeflenen süper lig hayalinin gerçekleşeceğini düşünüyorum" dedi.

ATİLLA: “TEŞEKKÜR EDİYORUZ… ”
Kulübe olan desteklerinden dolayı Emin Şen’e teşekkür eden Başkan Yardımcısı Taner Atilla, “Şehir havaya girdi ve takımımıza destekler gelmeye devam ediyor. O sene bu sene diyerek yola çıktığımız bu sezonda bu tür destekler bizi ayrıca mutlu ediyor.  Yönetim kurulumuz adına Sn. Emin Şen'e teşekkür ediyorum" diye konuştu.

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER