İSMAİL HAKTAN İDDİALI KONUŞTU '2 HAFTA KALA BU İŞİ BİTİRECEĞİZ'

İSMAİL HAKTAN İDDİALI KONUŞTU '2 HAFTA KALA BU İŞİ BİTİRECEĞİZ'

İsmail Haktan Odabaşı, Ankaragücü karşısında galip gelerek düşme potasından çıkmak istediklerini söyledi. Kalan bütün karşılaşmaların kritik olduğunu ifade eden yıldız oyuncu, “ Bu işi 2 hafta kala bitirmek istiyoruz. Bütün planlarımız bu doğrultuda” dedi.

Altınordu deplasmanında duran toptan iki gol yediklerini söyleyen İsmail Hatan, “ Altınordu karşılaşmasını galibiyetle kapatmak istiyorduk ancak şanssız bir gol yedik. 2 duran top maçı bitirdi. Milli takım arasını iyi değerlendirmemiz gerekiyor. Arkadaşlık bağlarını ve fizik, kondisyonu daha iyi seviyelere çıkarmak için bu ara bize iyi gelecek. Düşme potasındayız ve büyük mücadele ediyoruz. Bu işi ligin bitmesine 2 hafta kala bitirmek istiyoruz. Planlarımız bu şekilde” diye konuştu.

“ÇOK FAZLA ÇALIŞAMADIK”
Fatih Tekke ile fazla çalışma fırsatı bulamadıklarını da değinen İsmail, “  Bu arada hocamızın söylediklerini daha iyi anlamaya çalışacağız. 1 haftada 3 maç oldu o yüzden hoca ile çok fazla çalışamadık. Bu süreçte teknik ve taktik anlamda iyi işler yapacağımızı düşünüyorum” dedi.

 “1. LİG’DE YÜKSEK KONSANTRASYON GEREKİYOR”
“Bizim için hayati önem taşıyan puanlar kaybettik” diyen İsmail Haktan, “ Son dakikalarda çok kritik puanlar kaybettik. 1. Lig böyle. Yüksek konsantrasyon istiyor. Yediğimiz gollere karşı önlem alamadık. Bir kişinin liderlik vasfı alıp bu işi yüklenmesi gerekiyor Bazen oyunu soğutmamız gerekiyor ama olmadı. Erzurum ve Altınordu maçları tempolu geçti. Ama geride kalan maçlar bize ders oldu” şeklinde konuştu.

“TÜM MAÇLAR FİNAL”
Geride kalan tam maçlar final diyerek sözlerine nokta koyan İsmail, “ Tüm maçlar final. Hepsi kritik. Ankaragücü maçından iyi bir sonuç alıp düşme potasından çıkmak istiyoruz. Taraftarımıza özellikle iç saha maçlarında ihtiyacımız var. 3 puanlara ihtiyacımız var. İyi hazırlanıyoruz. Hocanın dediklerini sahaya yansıttığımız sürece iyi sonuçlar alacağımıza inanıyorum” dedi.

İBRAHİM ALAYONT-DOĞAN AKŞİT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER