İSMAİL HAKTAN: 'TARAFTARIN YÜZÜNE BAKACAK DURUMUMUZ YOK'

İSMAİL HAKTAN: 'TARAFTARIN YÜZÜNE BAKACAK DURUMUMUZ YOK'

Denizlispor’un yeni transferlerinden İsmail Haktan Odabaşı basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Golcü oyuncu, “ Taraftarımızın yüzüne bakacak durumda değiliz. Dışarıya çıkamıyoruz. En kısa süre içinde eski günlerimize döneceğiz” dedi.

“Teknik Direktör Reha Erginer’in takımdan ayrılmasını üzüldük” diyen İsmail, “ Yönetimimiz böyle bir karar verdi. İki taraf içinde hayırlı olsun” dedi.

YOLUMUZA BAKMAK ZORUNDAYIZ
Bizler ne olursa olsun yolumuza bakmak zorundayız şeklinde konuşan İsmail Haktan, “ Denizlispor çok büyük camia ve hemen toparlanmak zorunda. Bizlerde bugünleri geride bırakmak için çok çalışıyoruz. Kim gelecek bilmiyoruz. Bizim işimiz saha içerisinde” diye konuştu.

YENİ BİR TAKIMIZ
“Bu liglerde hoca değişikliği süreci biraz zor atlatılıyor” diyen İsmail, “ Reha Erginer takımı tanıyordu. Birkaç aydır da burada çalışıyordu. Yeni gelecek hocanın mutlaka bir adaptasyon süreci olacak. Zaten yeni bir takımız. Saha içerisinde, kamplarda, tesiste arkadaşlığımızı geliştirip ileriye bakmamız lazım” dedi.

DIŞARIYA ÇIKAMIYORUZ
Hafta sonunda çok önemli bir karşılaşmaya çıkacaklarını ifade eden İsmail sözlerine şöyle devam etti: “ Şu anda sadece çalışıyoruz. Elazığ maçı çok zor. Geçen hafta ileriye dönük hedeflerimizi ortaya koyacak bir maçı kaybettik. Şu anda futbolcular olarak taraftarın yüzüne bakacak durumda değiliz. Dışarıya çıkamıyoruz. Eski günlerdeki gibi güzel bir hava oluşmuştu. Bizi konvoylarla stadyuma götürdüler. Yediğimiz erken gollerle maçı kaybettik. Ancak toparlanacağız. Bu ligde herkes herkesi yenebiliyor. Elazığ’dan da puan ve puanlarla dönmek zorundayız “dedi.

İBRAHİM ALAYONT-DOĞAN AKŞİT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER