İŞTE HOROZ’UN YENİ YÖNETİMİ

27 Mayıs’ta gerçekleştirilen genel kurulun ardından tekrardan seçime giden Denizlispor’a genel kurul üyeleri kulübün yeni başkanını seçti. Atatürk Stadyumu Basın Toplantı Odası’nda gerçekleştirilen olağanüstü genel kurulda başkanlığa mevcut başkan Mustafa Üstek seçildi.

Denizlispor olağanüstü kongresinde yeni dönemde görev alacak yönetim kurulu belirlendi. Denizlispor olağanüstü genel kurulu ikinci oturumunda toplandı. Denizli Atatürk Stadı'ndaki Basın Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen kongreye 506 üyenin 250'si katıldı. 

Adaylık konusunda baskı altında kalan Denizlispor Başkanı Mustafa Üstek görevi bıraktığını açıklamasının ardından kongrede yeni bir liste ile üyelerin karşısına çıktı. 

İŞTE LİSTE'DEKİ İSİMLER

Başkan Mustafa Üstek'in yeni yönetiminde son dönem de de görev alan yöneticiler yer aldı. 23 kişilik yönetim kurulunda Taner Atilla, Necip İrdem, Nihat Hünkar, Mahmut Akarsu, Fikri Akyol, Hasan Önder, Recep Dayı, Uğur Coşkun, Ali Yürümez, Ferhat Yıldırım, Mehmet Uz, Nevzat Yakı, Yüksel Turan, Yasin Özpek, Ali Çetin, Ahmet Çakanel, Engin Şahin, Ali Fırat, İsmail Bay, Ahmet Çakanel, Mustafa Demirkollu, Muhammed Üstek ve Eğur Özkul isimleri yer aldı. 

İŞTE DİĞER KURULLAR

Denetim Kurulu'nda Necdet Yılmaz, Bayram Otaklı ve Bülent Tezcan, Sicil Kurulu'nda Tanju Beştaş, Şafak Karataş, Yaşar Kaya, Nahide Dumlupınar ve Merve Önen, Disiplin Kurulu'nda ise Bülent Topuz, Ahmet Çakanel, Ali Acar, İbrahim Demir ve Metin Hüyük yer aldı. 

FIRAT VE ÖZPEK LİSTEDE

Sezon başındaki genel kurulda listede yer almayan eski Profesyonel Şube Sorumlusu Ali Fırat birkaç aylık aranın ardından yeniden yönetimde yer aldı.

Denizlispor'da daha önce asbaşkanlık görevinde bulunan ve kaynak oluşturma konusunda kulübe önemli katkılar sağlayan Yasin Özpek de yeni dönemde görev alan isimlerden biri oldu.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2018, 19:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER