'İSTİFA SÖYLENTİLERİNE İTİBAR ETMEYİNİZ'

'İSTİFA SÖYLENTİLERİNE İTİBAR ETMEYİNİZ'

Denizlispor resmi yayın organından Başkan Mustafa Üstek’in istifa edeceği yönündeki haberleri yalandı. Yeşil-siyahlı kulüp yaptığı açıklamada, “ Mustafa Üstek ve yönetim kurulunun istifa edeceği yönündeki söylemlere itibar etmeyiniz” diyerek böyle bir olayın söz konusu olmadığını belirtti. Denizlispor Başkan Mustafa Üstek’in istifa edeceği yönündeki haberlerin çoğalması nedeniyle açıklama yapmak zorunda kaldı. Yeşil-siyahlılarda başkanın verilen sözlerin yerine getirilmediği gerekçesiyle istifa edeceği yönünde haberler ortaya çıkmıştı.

“HEDEFE ULAŞMAK İÇİN ÇALIŞMALAR DEVAM ETMEKTEDİR”
Yeşil-siyahlı kulüpte resmi yayın organından yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi:

KAMUOYUNA SAYGIYLA

“Dünden bugüne bazı sosyal medya hesaplarında, aslı astarı olmayan sadece dedikodudan ibaret olan Kulüp Başkanımız Sn. Mustafa Üstek ve Yönetim Kurulu istifa edecek yönündeki söylemlere ve yalan haberlere itibar etmeyiniz.

Amaç ve niyetin ne olduğunu anlamadığımız bu tür konular ile kulübümüzün zarar görmemesi için resmî site ve hesaplarımız dışında çıkan hiçbir haber ve paylaşımı doğru kabul etmeyiniz.

Yönetim kurulu olarak görevimizin başında olduğumuzu ve kulübümüzün menfaatleri uğruna canla başla çalışmaya devam ettiğimizi başta büyük Denizlispor taraftarı olmak üzere tüm kamuoyuna saygıyla duyururuz.

Bu doğrultuda protokolümüzün açıklamaları ve yönetimimizin çalışmaları ile belirtilen hedefe ulaşmak için çalışmalarımız devam etmektedir. Transfer komitemizin sonuçlandırdığı çalışmalar ise en yakın zamanda siz değerli kamuoyunun bilgisine sunulacaktır.”

Denizlispor Kulübü

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner194

banner193