İstiklal Spor startı verdi

Denizli’de futbol kulüplerinin sayısı her geçen gün artmaya devam ediyor. Denizli’nin en eski yerleşim yeri olan İstiklal Mahallesi’nde; semtin adını taşıyan ‘İstiklal Spor Kulübü’ kuruldu.

İstiklal Spor startı verdi

Denizli’de amatör futbol kulüplerinin sayısı gitgide artıyor. ‘İstiklal Spor Kulübü’ Lavin Otel’de gerçekleştirilen tanıtım ve açılış resepsiyonunda tanıtıldı.

“Şehrimizin en eski yerleşim yeri olan İstiklal Mahallesi'nden profesyonel ve amatör futbol oynamış veya her zaman sporu sporcunun yanında yer alan gençleri olarak köklü geçmişimiz ve bununla beraber amatör ve profesyonel tecrübelerimiz bir bilgi birikimimizle yeni kurulan kulübümüzün devamlılığını saygın güvenilir bir şekilde sürdürmek” vizyonu ile yola çıkan Denizli İstiklal Spor Kulübü’nün açılış ve tanıtım resepsiyonuna Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Yukatel Denizlispor Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çetin ile Yukatel Denizlispor Eski ve Onursal Başkanı Mustafa Üstek ve çok sayıda davetli katıldı. Başkanlığını Tolga Erdey’in yapacağı İstiklal Spor Kulübü’nde Teknik Direktörlük görevine ise Yener Tosun getirildi.

DOĞAN: “EŞGÜDÜMLÜ ÇALIŞMAK İSTİYORUZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, “ Yöneticilerimizi tebrik ediyorum. Spora ve sporcuya verilen desteklerden dolayı sizleri kutluyorum. Sağlam kafa, sağlam vücutta olur şiarıyla çıktığınız bu yolda amatör kulüplere desteklerimiz olacak. Yeni dönemde amatör spor kulüplerimizle, çeşitli branşlardaki sporcularımız ve kulüplerimizle eşgüdümlü çalışmak istiyoruz. Kulübümüze şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

ÇETİN: “HAYIRLI OLSUN”

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin ise, “Yeni bir kulübün oluşması spor adına güzel. Hayırlı uğurlu olsun. Bizimde üzerimize düşen görev olursa, yardımcı olmaya çalışırız” ifadelerini kullandı.

ÜSTEK: “UMARIM HEDEFLERİKLERİ YERE GELİRLER”

Denizlispor Eski ve Onursal Başkanı Mustafa Üstek, “Gençlerimizin kötü alışkanlıklardan kurtulup, daha iyi bireyler olması için böyle bir kulüp kurmuşlar. Burada emeği olanlara teşekkür ederim. Umarım hedefledikleri yere gelirler” dedi.

İŞTE YÖNETİM KURULU

Yönetim Kurulu Başkanı: Tolga Erdey

Başkan Yardımcısı: İlhan Sarı

Başkan Yardımcısı: Hasan Değirmencioğlu

Başkan Yardımcısı: Ahmet Aşıkoğlu

Mali İşlerden Sorumlu Asbaşkan: Demet Dağlı

Futbol Şube Sorumlusu As Başkan: Emre Şerbetçioğlu

Alt Yapıdan Sorumlu Asbaşkan: Ahmet Kollu

Tesislerden Sorumlu Asbaşkan: Tolga Bulduk

Arge Ve Reklamlardan Sorumlu Asbaşkan: Tamer Şen

Kulüp Genel Koordinatörü: Recep Dayı

Onursal Başkan: Ahmet Akşit

Sportif Direktör: Mücahit Mumcu

Teknik Direktör: Yener Tosun

Teknik Direktör Yardımcısı: Köksal Şanlı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221