“İZMİR’DEN 3 PUANLA DÖNMEK İSTİYORUZ”

Denizlispor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Altay karşılaşması hazırlıklarının devam ettiğini ve deplasmandan 3 puanla dönmek istediklerini söyledi. Deneyimli teknik adam, “Zorları kolaya çevirmek oyuncuların işi… Skor ne olur göreceğiz” dedi.

“İZMİR’DEN 3 PUANLA DÖNMEK İSTİYORUZ”

“Kazanarak başlamamız iyi oldu. Oyuncu arkadaşlarımız ve bizim için olumlu bir hava var” diyen Yücel İldiz, “Ama bu havayı devam ettirmemiz gerekiyor. Altay ile zorlu bir maç oynayacağız. Ligin ciddi ve çetin ceviz takımlarından birisi. Hem geçen yıldan kadrolarını korudular hem de üzerine takviyeler yaptılar. O nedenle zor maç olacak. Bunun bilinci içerisinde çalışmalar devam ediyor. Tabi ki oradan kazanarak dönmek istiyoruz. Zorları kolaya çevirmekte oyuncuların işi… Skor ne olur göreceğiz” diye konuştu.

“ZORLU BİR HAFTAYA GİRECEĞİZ”

 1 haftada 3 maça çıkacak olan Denizlispor’da İldiz, maç takvimini değerlendirdi. Deneyimli teknik adam Altay maçının ardından Sivas’a gideceklerini ifade ederek şu sözleri söyledi: “Zorlu bir haftaya gireceğiz. Altay maçının ardından Sivas’a gideceğiz. Sonra Cumartesi burada maçımız var. En az kayıp için elimizden geleni yapacağız.”

“GENÇ OYUNCULARI DEĞERLENDİRECEĞİZ”

Deneyimli teknik adam kadroda bulunan genç oyuncular ve Liberyali Tisdell’le ilgili de açıklamalarda bulundu. İldiz, “ 2 genç oyuncumuz ameliyat oldu. Uzun süre bizle olmayacaklar. Diğer genç oyuncularımızı zaman zaman değerlendireceğiz. Zamanında çok yaptık. Hak eden olursa oynar. Tisdell’de iyi olduğunu söyledi onunda durumuna bakacağız” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER