İZMİR'E ÇIKARMA YAPILACAK

İZMİR'E ÇIKARMA YAPILACAK

Denizlili şadamı Emin Şen, Denizlispor´un Cumartesi günü deplasmanda karşılaşacağı Altınordu maçına gidecek olan taraftarlara 4 otobüs tahsis etti.

Denizlispor’a zorlu Altınordu karşılaşması öncesi sürpriz bir destek geldi. Taraftarların isteği üzerine Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla'nın girişimleri ile deplasman otobüslerine sponsor bulundu. Altınordu karşılaşması için otobüs sözü veren Emin Şen, "Denizlispor'umuzun zorlu deplasmanında takımına destek olmak isteyen taraftarlarımız için otobüslerimizi tahsis ettik. Taraftarlarımızın bu deplasmanda takımını yalnız bırakmayacağını ve galibiyetle döneceklerine inanıyorum" dedi.

“TARAFTARLARIMIZ İÇİN HERŞEY HAZIR”
Otobüs desteği için teşekkürlerini belirten Başkan Yardımcısı Taner Atilla, "Bizi destekleyen taraftarlarımıza yardımcı olmak bizim için çok önemliydi. Emin Bey ile görüştük ve bizi kırmayarak olumlu cevap verdiği için kendisine çok teşekkür ediyoruz. Taraftarlarımız için her şey hazır. Onları İzmir'e davet ediyoruz, desteklerini bekliyoruz" diye konuştu.

Tahsis edilen otobüslerin maç günü Denizli Belediyesi önünde 09:00'da toplanma başlayacağı ve saat 09:30’da ise İzmir’e hareket edileceği bildirildi.

Spor Servisi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER