“Jesse beğendiğimiz bir oyuncuydu…”

Denizlispor Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat, Eskişehirspor’dan ayrılan ve Galatasaray’ın yolunu tutan Jesse Sekidika ile bir dönem ilgilendiklerini ancak oyuncunun fiyatının yükselmesi sonra vazgeçmek zorunda kaldıklarını söyledi.

“Jesse beğendiğimiz bir oyuncuydu…”

Transfer çalışmalarını sürdüren Yukatel Denizlispor’da Asbaşkan Ali Fırat, Jesse Sekidika hakkında konuştu. İlk yarıda Eskişehirspor forması altında 8 gol atan ve büyük takımların radarına giren Nijeryalı futbolcunun kendilerine önerildiğini ifade eden Fırat, “Kendisini yakından takip ediyorduk. Beğendiğimiz bir oyuncuydu. İlk görüşme olumlu geçmişti. Bizden sonra talibi arttı ve maliyeti de yükseldi. Bütçemiz belli, bunun dışına çıkma şansımız yok” dedi. Sekidika son şampiyon Galatasaray ile anlaşma sağlamıştı.

Fırat ayrıca Teknik Direktör Mehmet Özdilek’in çok istediği eski öğrencisi İbrahim Akdağ içinde konuştu. Fırat, “Büyükşehir Belediye Erzurumspor ile Mehmet Akyüz takası için görüştük. Birebir takas istiyorduk. Ancak onlar bunu kabul etmedi. Bizde bonservis sormadık” ifadelerini kullandı. Fırat ayrıca çalışmalarını sürdüğünü söyledi ve 3 takviye yapacaklarını açıkladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
BEHCET SACAR
BEHCET SACAR - 1 yıl Önce

SIZ KIMSEYI ALMAYACAKSINIZ BEDAVAYA AMATÖRLERDE COK TOPCU VARR????

SIRADAKİ HABER