KAPALI TAYFA’DAN HOROZ’A DEV DESTEK

Denizlispor taraftar gruplarından Kapalı Tayfa, gelecek sezon planlaması yapmak üzere akşam yemeğinde buluştu. Yemeğe Denizlispor Başkan Yardımcısı Taner Atilla ve Başkan Mustafa Üstek’in oğlu Muhammet Üstek de katıldı.

KAPALI TAYFA’DAN HOROZ’A DEV DESTEK

Yeni sezon öncesi taraftar grupları da çalışmalarına başladı. Kapalı Tayfa düzenlenen akşam yemeğinde bir araya geldi. Gerçekleştirilen yemeğe Başkan Yardımcısı Atilla ile Muhammet Üstek de katılım sağladı.

A-ALT TAYFA OLACAK
Yeni sezon istişaresi yapılan yemekte Kapalı Tayfa, A Alt tribün kombinelerinin tamamının kendileri tarafından satın alınacağını belirtti ve  kulübe destek sağlayacaklarını açıkladı. 500 kişilik kapasiteye sahip A-Alt tribününden 200 adet kombine alacak olan taraftarlar geri kalan 300 kişilik yeri de yeşil siyahlılar için satacak.

ATİLLA: “TÜM TARAFTARLARIMIZA ÖRNEK OLMASINI İSTİYORUM”
Kapalı Tayfa Grubu ayrıca 15 adet stat içi reklam panosu satın alarak kulübe destek olacağını söyledi. Taraftarların kendilerini yalnız bırakmadığını ifade eden Başkan Yardımcısı Taner Atilla, “Takımımızın ve bizlerin her zaman en büyük destekçisi olan taraftarlarımız kulübümüzün yanında olmaya devam ediyor. Kapalı Tayfa grubumuz A-Alt kombinelerinin tamamını ve reklam panolarını satın alarak büyük bir maddi bir destekte bulundu. Ben bu onurlu ve duyarlı davranışları için hepsine teşekkür ediyorum. Bir kısım taraftarlarımız bu tür güzel destekler ile bir grup taraftarımız bizzat dolaşıp reklam çalışması yaparak takıma destek oluyorlar. İki sezondur net bir şey görülüyor ki artık taraftar kültürü değişmiştir ve bu değişim yayılarak devam ediyor. Bu özverili çalışmaların tüm taraftarlarımıza örnek olmasını temenni ediyorum” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER