KAPPEL İÇİN ÖZEL FİZYO TERAPİST

KAPPEL İÇİN ÖZEL FİZYO TERAPİST

Kampta pubis olduğu anlaşılan Kappel için İstanbul’dan fizyoterapist getirtildi. Denizlispor’da profesyonel şubeden sorumlu asbaşkan Ali Fırat, Kappel’in tedavisinin sürdüğünü belirtirken, “Kappel bu takımın önemli bir parçası. Tedavisinin yüzde 75’i tamamlandı. İyi gelişim gösteriyor”dedi.

Denizlispor’un Hollandalı kanat oyuncusu Kappel için yeşil siyahlı kurmaylar seferber oldu. Erzurum kampında kasık ağrıları nedeniyle kulüp doktoru Ahmet Edremit tarafından muayene edilen ve pubis olduğu belirlendikten sonra tedavisine başlanan Kappel için alanında uzman bir fizyoterapistin davet edildiği öğrenildi. Beşiktaş’ta da zaman zaman görev aldığı öğrenilen fizyoterapist Gülşen Aydoğan’ın, kulüp doktoru Edremit’in tavsiyesi üzerine yeşil siyahlı kulü- bün Afyon kampına davet edildiği ve futbolcu için özel bir çalışma programı belirlediği kaydedildi. Denizlispor’da profesyonel şubeden sorumlu asbaşkan Ali Fırat, Kappel’in tedavisinin sürdüğünü belirtirken, “Kappel bu takımın önemli bir parçası. Tedavisinin yüzde 75’i tamamlandı. İyi gelişim gösteriyor. Kamp döneminde çalışma olanağı bulamadığı için takımın biraz gerisinde kalacak. 40 günlük bir süreç sonunda hazır olacağını düşünüyoruz. Kendi çalışma programını uzmanlar eşliğinde sürdürüyor. Özel bir tedavi programı uygulandı. Sonuç alıyoruz” dedi.

Eli kırılan Berkan Afşarlı’nın da kısa süre içinde takımla çalışmalara katı- lacağını söyleyen Fırat, “Bu iki futbolcumuz dışında sorunumuz yok. Takımda morel ve motivasyon üst seviyede. Kolej havasını yakaladık.” dedi.

Lige Adana deplasmanı ile başlayacaklarını hatırlatan Ali Fırat, “Ligin ilk maçı zor geçecektir. Güçlü bir rakibe karşı oynayacağız. Rakibi analiz etme fırsatını çok fazla bulma şansımız yok ama Denizlispor zoru sever. Rakip kim olursa olsun içerde dışarıda sahaya kazanmak için çıkacağız. Ligin ilk haftasında galip gelmek istiyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221