KAPTAN AKYÜZ; “HEDEFİMİZ SÜPER LİG”

Denizlispor kaptanı Mehmet Akyüz, yeşil siyahlıların son antrenmanında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Kaptan Akyüz, “Afyon maçı geride kaldı artık. Altay maçına odaklandık.” dedi.

KAPTAN AKYÜZ; “HEDEFİMİZ SÜPER LİG”

Denizlispor’un kaptanı Mehmet Akyüz, yeşil siyahlıların son antrenmanında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Golcü oyuncu, “Afyon maçı geride kaldı artık Altay maçına odaklandık. O maçtan iyi bir skorla dönmek istiyoruz.”dedi. Golcü oyuncu hedeflerinin ise Süper Lig olduğunu belirterek bu yolda yürümek istediklerini ifade etti.

“ALTAY’A ODAKLANMIŞ DURUMDAYIZ”

“Afyon maçı bizim için çok iyi oldu ancak o maçı geride bıraktık” diyen Mehmet Akyüz, “ Altay maçına odaklanmış durumdayız. Bu maça da en iyi şekilde hazırlanıp Denizli’ye güzel bir sonuçla geri dönmek istiyoruz. Her hafta yeni bir başlangıç yapıyoruz. Hedefimiz Süper Lig. İnşallah bu yolda ilerleyemeye devam edeceğiz” dedi.

“ZAMAN GEÇTİKÇE TAKIMA ALIŞIYORUZ”

Akyüz son 5 haftada 4 gol atması hakkında da , “ Ligin ilk başı alışma süreci gibiydi. Yeni bir takım oluşumu vardı. Zaman geçtikçe arkadaşlarımıza alışıyoruz. Benim içinde iyi oldu inşallah devamı gelir” ifadelerini kullandı.

“BİZ HOCALARIN DEDİKLERİNİ YAPMAKLA YÜKÜMLÜYÜZ”

Yücel İldiz’in takımın başına gelmesiyle ilgili, “ Osman Özköylü ve Yücel İldiz olsun hocalar ne isterse biz onu yapmakla yükümlüyüz. Onlar istiyor bizde elimizden geleni yapıyoruz. Bu haftada aynı şekilde olacak. İnşallah Denizlispor için hayırlı olur” diye konuştu.

“KALE ARKALARI DOLMUYOR”

Taraftarlara mesaj gönderen Kaptan Akyüz, “ Taraftar geçen hafta iyiydi ama gözüme çarpan bir şey var. Kale arkaları dolmuyor. Benim doğduğum yerde büyük bir taraftar kitlesi var. Alışkınım kale arkasının ve stadın dolu olmasına. Denizli taraftarının da stadı doldurmasını istiyorum. İnşallah maçlarımıza gelirler” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER