KAPTAN CAN: “ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Deplasmanda Bornova Belediye ile karşılaşacak olan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket’te takım kaptanı Can Uzun, zor bir maçın kendilerini beklediğini söyledi.

KAPTAN CAN: “ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ”

Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde oynadığı ilk 4 maçını kazanarak ligin zirvesinde yer alan Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket takımı, Cumartesi günü 15.00’de deplasmanda karşılaşacağı Bornova Belediye hazırlıklarını sürdürüyor. PAÜ Spor Yerleşkesi’nde Baş Antrenör Şahin Ateşdağlı yönetiminde hazırlıklarına devam eden Denizli Basket’te, kaptan Can Uzun, Bornova Belediye maçı öncesi açıklamalarda bulundu.

“DOĞRULARIMIZI SAHAYA YANSITACAĞIZ”

İyi bir takım olduklarının altını çizen tecrübeli oyuncu, galibiyet serisini sürdürmek istediklerini söyledi. “Zor bir maç bizi bekliyoruz ancak iyi hazırlanıyoruz” diyen Can Uzun, “ Bornova Belediye ligin iddialı takımlarından birisi… Kendi basketbolumuzu ve doğrularımızı sahaya koyup mücadeleyle birlikte hataları ne kadar aza indirirsek galibiyete o kadar yakın olacağımız bir maç. Bu maçla galibiyet serimizi devam ettirerek ligin en iddialı takımlarından biri olduğumuzu göstermek istiyoruz. Bu galibiyetimizi taraftarlara armağan etmek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

SPOR SERVİSİ

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER