KAPTAN VELİ; 'HER ŞEY GÜZEL OLACAK'

KAPTAN VELİ; 'HER ŞEY GÜZEL OLACAK'

Afyon kampının ardından iki günlük izne çıkan Denizlispor dün Haluk Ulusoy Tesisleri’nde top başı yaptı. Antrenmanın bir bölümünde DRT Denizli’nin sorularını yanıtlayan Veli Acar taraftara umut dağıttı.

İznin ardından Haluk Ulusoy Tesisleri’nde çalışmalara başlayan yeşil-siyahlılarda takım kaptanı Veli Acar; “ Bu sezon iyi bir hazırlık dönemi geçiriyoruz. Erzurum ve Afyon kampları bize çok iyi geldi. Hazırlık maçlarında da kendimizi test etme fırsatımız oldu. Artık az bir süreç kaldı. Kızılcabölükspor ile bir hazırlık maçımız var. Lige en iyi şekilde hazırlanmaya çalışıyoruz. Lige iyi başlamak istiyoruz. Geçen yılki kadroyu koruduğumuz için avantajlıyız. Herkes birbirini çok iyi tanıyor. Sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Taraftarların bizden büyük beklentisi var. Bunlarında farkındayız. İnşallah bu sezon hem bizim açımızdan hem taraftar açısında çok iyi geçecek diye düşünüyorum” dedi.

“BU FORMA İÇİN SAVAŞ VERECEĞİZ”
Takımın 1’inci kaptanlığına getirilmesi hakkında konuşan Veli; “ Bu sezon böyle bir karar alındı. Geçen sezonda Ömer Alp ve Cenk’le beraber kaptanlık görevini başarılı bir şekilde yapmıştık. Kaptanlığın yüklediği sorumluluklar var. Geçen sezon bazı sebeplerden dolayı takımdan kopuk kalmıştım. Ama bu sezon her şeye farklı hazırlanıyorum. Sahada görev almam performansla alakalı, burada herkes birbiri ile mücadele içerisinde. Herkes elinden gelenin en iyisini yapmak zorunda.Bizlerde bu forma için savaş vereceğiz” diye konuştu.

“TARAFTAR BİZİ YALNIZ BIRAKMAYACAKTIR”
Taraftarlar her zaman bizim yanımızda olmaya çalışıyor. Ama taraftarı tribüne çekebilmek bizim elimizde diyen Kaptan Veli Acar; “ Saha içinde alacağımız güzel sonuçlarla, taraftarla aramızda çok iyi bir bağ oluşturabileceğimize inanıyorum. İşler kötü gittiğinde taraftar haklı olarak uzak kalıyor. Lige iyi başlarsak taraftar bizi yalnız bırakmayacaktır” dedi.

“İYİ BİR HAVA YAKALADIK”
Takım olarak çok iyi bir hava yakaladıklarını belirten Kaptan Veli Acar; “ Güzel bir ortam var. Yusuf Hoca’da bize ayrı bir hava kattı. Bizim tek amacımız yakaladığımız bu ortamı sahaya yansıtmak. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Denizli halkı için her şey güzel olacak. Bize güvensinler” şeklinde konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner220

banner221