KAPTAN VELİ UMUT DAĞITTI! “BİZİM YERİMİZ BURASI DEĞİL”

Denizlispor Sportif Direktörü Veli Acar, DRT Denizli ekranlarında yayınlanan Sporda Son Baskı programının konuğu oldu ve yeşil siyahlılardaki son durumla ilgili bilgiler verdi.

KAPTAN VELİ UMUT DAĞITTI! “BİZİM YERİMİZ BURASI DEĞİL”

Yeşil siyahlıların Sportif Direktörü Veli Acar DRT Denizli ekranlarında İbrahim Alayont’un hazırlayıp sunduğu Sporda Son Baskı’ya konuk oldu. Denizlispor’daki gelişmelerin değerlendirildiği program da Kaptan Veli, taraftarın içini rahatlatacak açıklamalarda bulundu.

Şu an için Denizlispor’da işlerin yolunda gittiğini ifade eden Sportif Direktör Veli Acar, “ Takımda şu an oyuncu arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum. Açıkçası sportif direktörlük futbolculuktan daha kolay diyebilirim. Futbolculuk dönemlerinde baskı daha fazla oluyordu. Ancak tek amacımız Denizlispor’a yardımcı olmak” dedi.

Yeşil siyahlıların efsane isimleri arasında yer alan Veli Acar’ın yeşil siyahlılarla ilgili öne çıkan açıklamaları:

“ŞAMPİYON OLABİLCEK KADROMUZ VAR”

“Taraftar bu kulüpten her zaman başarı istiyordu. Başarı gelince taraftar zaten kendiliğinden gelecektir. Zamanla bu stadyum dolacak. Şehir olarak birleşebilirsek, zor değil. Ligin daha 3’te 1’i bitti. Gün geçtikçe şampiyonluk kelimesi daha da dillendirilecektir. Şampiyon olabilecek bir kadromuz var. Devre arasında da mutlaka çalışma yapılacaktır. Şu an erken evet ancak zamanla her şey olacak”

“ÖNCELİK FORVET”

“Şahsi kanaatim kesinlikle devre arasında oyuncu alınması lazım. Sezon başından bu yana forvet noktasında Mehmet Akyüz’ün yükünü alabilecek bir isim alınabilir. Öncelik forvet olabilir ancak önemli olan Yücel İldiz’in raporu… ”

“AİSSATİ’DE SIKINTI YOK!”

“Aissati’de sıkıntı yok. Maç sonu morali bozuk olduğu için direkt soyunma odasına gitti. Taraftarlar rahat olsun. Çok iyi oynuyordu Aissati… Maç oynanırken soyunma odasına gittim. Bir sıkıntı olmadığını dile getirdi”

“İLK YARI BİTMEDEN SPONSOR GELECEK”

“Sponsor konusunda çalışmalar devam ediyor. Bununla alakalı yönetim çalışıyor. En iyisini aramak zorundayız. Ciddi rakamlar önümüze çıkacak. Sponsora ihtiyacımız var. En yakın zamanda bir haber gelecek. İlk yarı sona ermeden bir firmayla anlaşma olacak ”

“ALT YAPIDA CİDDİ ÇALIŞMALAR YAPILACAK”

“Altyapı konusunda ciddi adımlar atacağız. Yücel İldiz ile görüştük. Maçlara gitmek istiyoruz ancak saatler sıkıntı oluyor. Milli takım arasında A2 takımıyla maç yapabiliriz. Belki de bizde oynayacak isimler var. Bunun çalışması yapılacak. Çocukları içimize atmamız gerekiyor. Altyapımız kötü değil. Hak edenin forma giyeceği bir durum ortaya çıkaracağız. Düzeni, ritmi bozacak isimler olmaz. Ciddi çalışmalar yapılacak. Bu olaylarında takipçisi olacağız “

“BU ŞEHİR ŞAMPİYONLUĞU HAK ETTİ”

“Bu işin sonu bizim adımıza güzel olacak. Kötü günlerde bize destek olsunlar. Takım olarak sonuna kadar kovalayacağız. Başaramayacağımız hiçbir şey yok. Şampiyonluk duygusu çok farklı… 3 kere şampiyonluk gördüm. Bizimde hayalimiz var. Şampiyonluğu yaşamak istiyoruz. Bu şehir çok fazla hak etti. Bizim yerimiz burası değil.  İnşallah Allah bize nasip eder… ”

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER