KAPTANLAR YUVALARINDA BULUŞTU

KAPTANLAR YUVALARINDA BULUŞTU

Denizlispor’un efsane oyuncuları arasında yer alan eski kaptanlardan Levent Kartop, Denizlispor’un son antrenmanını Yönetim Kurulu Üyeleri ve Sportif Direktör Bülent Ertuğrul ile birlikte takip ederek, yeşil-siyahlılara destek verdi.

Denizlispor’un eski oyuncusu ve antrenörü Levent Kartop, Horoz’u kritik haftalara girilirken yalnız bırakmadı. Haluk Ulusoy Tesisleri’nde gerçekleştirilen son antrenmanı yeşil-siyahlı kurmaylarla birlikte takip eden Kartop, “ Denizlispor’un yeri burası değil. Bu şehre Süper Lig yakışır” dedi.

ERTUĞRUL :“LEVENT HOCA YANIMIZDA OLUYOR”
Levent Kartop’un Denizlispor’u yalnız bırakmadığını belirten Denizlispor Sportif Direktörü Bülent Ertuğrul, “ Levent Hoca ile 30 yıllık bir beraberliğimiz var. Çocukluğumuz beraber geçti. Bu kulübede büyük hizmetler verdi. Denizli’nin önemli bir değeri. Şimdi biz hizmet ediyoruz. İlerde oda burada görev alacak. Kendisi bize destek olmak için geldi” dedi.

“DENİZLİSPOR ZORU SEVER”
“Kulübümüzün durumu iç açıcı olmasa bile bir çıkıl içinde” diyen Levent Kartop, “ Bu çıkış sürecektir. Denizlispor’a küme düşme hattı yakışmıyor. İyi bir teknik ekimiz var. Bülent burada ciddi bir mesai harcıyor. Başkan ve yönetimde büyük fedakarlıklar yapıyor. Rize maçında da takımımız başarılar diliyorum. Zor karşılaşmalarda Denizlispor her zaman iyi mücadele etmiş ve kazanmıştır. Bugünde ziyarete geldik. Maçı da izledikten sonra geri döneceğiz” dedi.

“DENİZLİ’YE SÜPER LİG YAKIŞIR”
Denizlispor büyük bir borç yükü içindeydi şeklinde sözlerine devam eden Kartop, “ Şu anda borçlar azaldı. Zor günler geçirdik. Herkes iyi çalışıyor. Gelinen nokta ortada. Küme düştü denilen takım buralara kadar geldi. Her zaman zoru başardık. Yine aynı şekilde olacak. Seneye bu takımın seviye atlayacağını düşünüyorum. Denizlispor’a Süper Lig yakışır. Bizler Denizliliyiz. En büyük hayalimiz üst lig. En yakın zamanda eski günlere geri döneceğimize inanıyorum” diye konuştu.

İBRAHİM ALAYONT

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER