“KARAKTERLİ BİR TAKIMIZ, BUNU GÖSTERDİK”

Yeşil siyahlıların yıldızı Recep Niyaz, “ Zor bir maçtan çıktık. Dün geride kaldı artık bugün ve yarın var. Tek hedefimiz Balıkesirspor deplasmanından 3 puanla dönmek” dedi.

“KARAKTERLİ BİR TAKIMIZ, BUNU GÖSTERDİK”

Bal-Kes hazırlıklarını sürdüren Denizlispor’da 20 numara Recep Niyaz, basının karşısına geçti. Genç yıldız, “Zor bir maçtan çıktık. Dün bitti, artık bugün ve yarın var” ifadelerini kullandı.

“HAKEM BİRAZ TAÇLANDIRDI”

Büyük bir maçtan çıktıklarını ifade eden Recep, “ Futbolun doğasında bu var.  Büyük bir maçtan çıktık. Hakemde bunu biraz taçlandırdı diyebiliriz. Vermiş olduğu yanlış kararlar biraz daha bizlerin kenetlenmesini sağladı.  Önümüzde Balıkesirspor gibi zor bir maç var. Balıkesirspor’un hafta içinde oynadığı maçtan aldığı sonuçla bize gelmesi bizim için iyi. Bunu değerlendirmemiz gerekiyor. Hem içeride hem dışarıda kazanmak için oynayan bir ekibiz” dedi.

“MUTLAKA TAKILACAĞIZ, KARAKTER KOYMAMIZ GEREKİYOR”

“Sezon başından beri söylüyoruz karakterli bir ekibe sahibiz” diyen genç yıldız, “ Bunu 10 kişi kaldığımız maçta da göstermiş olduk. Biz bunları yaparken taraftarında uzun yıllar sonra tribünleri doldurması ve bizi arkadan itmesi artı güç verdi. Bizim için avantaj oldu. Bu maçın üstesinden geldik. Yavaş yavaş hedeflediğimiz istediğimiz noktaya ilerleyemeye devam ediyoruz. Şunu unutmamak gerekir. Bu böyle gitmeyecek. Mutlaka bir yerde takılacağız ya da sıkıntılar yaşayacağız. Bu tarz durumlarda karakter koymamız gerekiyor. Taraftarlarımızda bu süreçlerde bizim yanımızda olsunlar. Biz hep stadı böyle şölen havasında görmek istiyoruz. Maça gelen gelmeyen herkes destek veriyoruz. İnşallah bu yolu hep beraber ilerleriz” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER