KARTAL: 3 PENALTIMIZ VERİLMEDİ TFF'YE ŞİKAYET EDECEĞİZ

KARTAL: 3 PENALTIMIZ VERİLMEDİ TFF'YE ŞİKAYET EDECEĞİZ

Ankaragücü Teknik Direktörü İsmail Kartal, mağlup oldukları karşılaşma sonrası maçın hakemi Serkan Çınar’a yüklendi. Kartal, “ 3 penaltımız verilmedi. Kulüp çalışanları video hazırlıyor. TFF’ye başvuru yapacağız” dedi.

Hakem üzerinden eleştiriler getiren Kartal,  “Bugünkü maç ile ilgili aleyhimize verilen ve lehimize verilemeyen görüntüler ile ilgili yönetim kurulumuz bir çalışma yapıyor. Hafta içinde kulübümüz gerekli açıklamaları yapacaktır. Biz de kalan 5 maçımızı kazanıp şampiyonluk yarışından kopmadan sonuna kadar yarışın içinde olmaya çalışacağız ve inşallah bunu da başarırız. Sonuçta burada kaybettik önümüze bakıyoruz herkes, hepimiz bundan ders çıkaracağız” dedi.

KEŞKE BU OLAYLAR OLMASAYDI
Protokoldeki kavga ile ilgilide konuşan Kartal, “ “Haksız yere bir oyuncunuz atılıyor. Televizyonda gördük kırmızı kartlık bir durum yok orada. Hadi penaltı verdin aleyhimize olabilir hakemin tercihidir, ama bizim lehimize de 3 tane var.  Neyse herkes gerekeni federasyondan alır. Ben çok fazla tribünlere bakmadım ben sahanın içini anlatıyorum. Sahanın içindeki olaylarla ilgili yönetimiz gerekli açıklamaları yapacak. Yani keşke bu olaylar olmasaydı.”

Spor Servisi

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER