KAYNAK GELİRSE TRANSFER BAŞLAYACAK

KAYNAK GELİRSE TRANSFER BAŞLAYACAK

Denizlispor’da Salı günü gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında transfer çalışmaları için yol haritası belirlendiği ancak öncelikli olarak kaynağın bekleneceği öğrenildi.

Yeşil-siyahlılarda yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Horoz’da kurmaylar kentin büyüklerinin söz verdiği kaynağı aktarmasının ardından transfere başlayacak.

Başkan Mustafa Üstek önderliğinde toplanan yönetim toplantısında öncelikli konu kaynak oldu. Transferde yol haritasını belirleyen yönetim yeni bir teknik adamla da anlaşma sağlamak istiyor. Fakat yeşil-siyahlı kurmaylar ilk olarak maddi sorunları çözmek istiyor.

BAKAN ZEYBEKCİ BEKLENİYOR
Son dönemde yaptığı açıklamalarla Denizlispor camiasını heyecanlandıran Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin söz verdiği kaynakları kulübe aktarması durumunda çalışmaların hız kazanacağı kaydedildi.

Denizli’ye yeni bir stadyum yapılacağını belirten Bakan Zeybekci, kulübün her yıl düşmemeye oynadığını yeni yönetimle düşmeme mücadelesi vermeyeceğini ve daha iyi bir takımla üst sıraların hedefleneceğini açıklamıştı.

TRANSFERE BÜYÜK BÜTÇE AYRILACAK
Yaptığı açıklamalarda Denizlispor’a yeni sezonda sponsorluk desteği sağlayacağını da açıklayan Zeybekci’yi bekleyen yönetim beklemeye geçti. Geçtiğimiz sezondan takımda bulunan futbolculara prim ve maç başı borcu bulunan, bazı futbolcuların ihtar çeltiği yeşil siyahlılar yeni sezonda transfere önemli bir bütçe ayırmak istiyor.

SPOR SERVİSİ

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER