“Kazanmak için elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz”

Perşembe günü yapılacak Fatsa Belediyespor maçı ile ilgili açıklamalarda bulunan Kızılcabölükspor Teknik Direktörü Tansu Yaan; “Hedefimiz kazanarak yükselişimizi sürdürmek. Kazanmak için elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Oyuncularıma güveniyorum” diye konuştu.

“Kazanmak için elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz”

Kızılcabölükspor Teknik Direktörü Tansu Yaan, perşembe günü Kızılcabölük Semt Sahası’nda oynanacak Fatsa Belediyespor maçı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Takımda moral ve motivasyonun üst seviyede olduğunu belirten Tansu Yaan, “Hazırlıklarımızı yüksek tempoda sürdürüyoruz. Takım olarak tamamen Fatsa Belediyespor maçına odaklanmış durumdayız. Rakibimizi iyi analiz ettik. Dirayetli, koşan ve önde basan bir rakibe karşı oynayacağız. Takım olarak maçın öneminin bilincindeyiz. Topa sahip olarak sahada doğruları daha fazla yapan taraf biz olacağız. Hedefimiz kazanarak yükselişimizi sürdürmek. Kazanmak için elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Oyuncularıma güveniyorum. Galibiyeti korona virüs sebebiyle yanımızda olamayan taraftarımıza armağan etmek istiyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER