“KAZANMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ”

Denizlispor Teknik Direktörü Yücel İldiz, Giresunspor karşılaşmasının zor geçeceğini söyledi. Deneyimli teknik adam, “Lig bizim için yeni başlıyor demiştim. Bundan sonra bizim ve herkes adına maçlar zor olacak” dedi.

“KAZANMAK İÇİN HER ŞEYİ YAPACAĞIZ”

Yeşil siyahlıların 65 yaşındaki Teknik Direktörü Yücel İldiz, Pazar günü oynanacak Giresunspor maçı öncesi DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ne konuştu.

“İNANILMAZ BİR BÜTÜNLÜK VAR”

Kurt hoca, “Bundan önceki yaptığım açıklamalarda da söylemiştim. Lig bizim için yeni başlıyor. Yukarıyı daha yeni yakaladık. Her maçın zor olacağı bilinci içerisindeyiz. Hedefleri yakalamak zorları başarmaktan geçiyor. Bu hafta da zoru başaracağımıza inanıyorum. Oyuncularımızın ve taraftarlarımızın desteğiyle... Camiada şu an inanılmaz derecede bir bütünlük var. İnşallah oyuncu arkadaşlarımızda bunu sahaya yansıtacaktır. Kazanma adına her şeyi yapacağız” dedi.

“O DA KENDİ GÖRÜŞLERİNİ SÖYLEMİŞ”

Giresunspor Teknik Direktörü Hüseyin Kalpar’ın, “Denizlispor’un ofansif anlamda çok tehlikeli bir takım. Ancak Bunları nasıl bertaraf edebiliriz, bunun için çalıştık” açıklamasına İldiz, “Herkes kendi görüşlerini söyleyebilir. Oda kendi görüşlerini söylemiş. Bizim düşüncemizde bu şekilde. Herkes kendi takımı adına gereğini yapmaya çalışacaktır” diye konuştu.

“BEKLENTİ STADIN DOLACAĞI YÖNÜNDE”

Taraftarlara da mesaj gönderen deneyimli teknik adam, “Bizim beklentimiz taraftarın tribünleri dolduracağı yönde. Sonuç olarak camialar, kulüpler taraftarıyla vardır. Herkesin bir olması ve coşkunun artması takıma etki edecektir. Zor olan şeyler taraftarla kolay olabilir. Destek bizim adımıza çok önemli. Seyirci desteği umarım artarak devam eder. Oyuncularımızda üzerine düşeni yapar” dedi.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER