“Kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız”

Yukatel Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, “Konyaspor deplasmanında saha içerisinde kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi. VAR sistemi hakkında da değerlendirmede bulunan tecrübeli teknik adam, “Bu bir geçiş süreci, sistemin 2. senesi. Bir sonraki sene daha farklı daha akıcı bir sistem olacaktır” ifadelerini kullandı.

“Kazanmak için ne gerekiyorsa yapacağız”

Konyaspor maçı hazırlıklarını sürdüren Yukatel Denizlispor’da Teknik Direktör Mehmet Özdilek, Van’da meydana gelen çığ düşmesi sonucu hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yakınlarına baş sağlığı diledi.

“HER MAÇ CİDDİYET İSTİYOR”

İttifak Holding Konyaspor deplasmanına 3 puan hedefiyle gideceklerini belirten Özdilek, “Göztepe maçındaki coşkudan ve oyundan son derece memnunum. Her puanın çok önemli olduğu bir lig oynuyoruz. Her maç ciddiyet istiyor. Hafta sonu İttifak Holding Konyaspor’a karşı zor bir maç oynayacağız. Kazanarak yerimizi sağlamlaştırmak istiyoruz. İçerdeki puan kayıplarımızı deplasmanda puan ya da puanlar alarak telafi etmek istiyoruz” dedi.

“KAZANMAK İÇİN GİDECEĞİZ”

Ligde alınan her puanın çok değerli olduğuna dikkat çeken Özdilek, “Tiago Lopes ve Ogenyi Onazi’nin sakatlıkları ciddi. Dönmeleri 3-4 haftayı bulacak gibi gözüküyor. İsmail Aissati’nin iyi bir form yakalamışken cezalı duruma düşmesi bizi biraz sıkıntıya soktu. Amacımız Konyaspor’dan puan ya da puanlar almak, bunun için gideceğiz. Kazanmak saha içerisinde ne gerekiyorsa yapacağız. Son haftalarda oyunsal anlamda kendimizi ileriye taşıdığımızı söyleyebilirim. Bunu skorla bileştirebilirsek hepimiz mutlu olacağız” şeklinde konuştu.

“VAR’DA UFAK TEFEK SANCILAR OLACAKTIR”

Video Yardımcı Hakem Sistemi ile ilgili de açıklamalarda bulunan Özdilek, “Lehimize veya aleyhimize fark etmez, önemli olduğunu düşünüyorum. Genel hatlarıyla bakıldığında futbol adına çok doğru olduğunu düşünüyorum. Bu bir geçiş süreci, sistemin 2. senesi. Bir sonraki sene daha farklı daha akıcı bir sistem olacaktır. İnsanlar, oyuncular da yönetenler de adapte olmaya başladı. Geçiş sürecinde ufak tefek sancılar olacaktır. Genel hatlarıyla başarılı buluyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER