Kehinde; “Bende insanım ama kararları hoca verir, hatalıydım…”

Yücel İldiz’den özür dileyen yeşil-siyahlıların Nijeryalısı Lanre Kehinde, “ İnsanlar hata yapmaya mahkumdur, bende insanım” dedi.

Kehinde; “Bende insanım ama kararları hoca verir, hatalıydım…”

Ümraniyespor maçında oyundan alınmasına tepki gösteren ve Yücel İldiz ile ters düşen Lanre Kehinde, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

AFYON’A SIKI ÇALIŞIYORUZ

Afjet Afyonspor maçı hazırlıklarının iyi gittiğini ifade eden Kehinde, “Hazırlıklarımız başladı. Rakibin kim olduğu önemli değil Afyon ya da bir başkası. Biz her maç öncesi sıkı çalışıyoruz. Her maçın zor olduğunun bilincindeyiz” diye konuştu.

“İNSANLAR HATA YAPMAYA MAHKUMDUR.. ”

Yücel İldiz’in, Denizlispor’a geldiği günden bu yana kendisine baba gibi yaklaştığını kaydeden 24 yaşındaki oyuncu, “ Hocamız bana baba gibi yaklaşıyor. Bana çok yardımcı oldu. Aramızda öyle bir ilişki var. İnsanlar sinirli olduğunda hata yapabilirler ve hata yapmaya mahkumdurlar. Bende insanım. Bu olayı oyunun bir parçası olarak görüyorum. Çok heyecanlıydım ve kazanmayı çok istiyorduk. Bir tepkim oldu. Bu yüzden takım arkadaşlarımdan, taraftarlardan ve hocalarımdan tekrardan özür diliyorum. Sonuçta takım içindeki kararları hoca veriyor. Kimi isterse oyundan çıkarabilir. O konuda hatalıydım” dedi.

Yeşil-siyahlı yönetimin Kehinde ile ilgili bu gelişmenin ardından herhangi bir karar alması beklenmiyor. Maç sonrası kurmayların oyuncuya para cezası yönünde haberler çıkmıştı.

İBRAHİM ALAYONT

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211