Kehinde Denizlispor’dan zam istiyor…

Lanre Kehinde Afyon kampına katıldı. Ücretinin iyileştirilmesini isteyen Nijeryalı oyuncu takımla ilk çalışmasına başlarken, moralinin hayli bozuk olması gözlerden kaçmadı.

Kehinde Denizlispor’dan zam istiyor…

Yeşil-siyahlılarda son günlerin en çok konuşulan ismi Kehinde, Afyon kampına katıldı ve yeni sezon hazırlıklarına başladı. Ücretinde iyileştirme isteyen 25 yaşındaki oyuncunun, talebinin kabul görmemesi durumunda alacaklarına karşılık bonservisini istediği iddia edilmişti.

“REZİVE İSTEMEK BENİM HAKKIM”

Geçen yıldan kalan alacakları ödenen Nijeryalı golcü çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. “Kamuoyunda çıkan tek taraflı haberler beni gerçekten çok rahatsız etmektedir” diyen Kehinde, “Ben profesyonel bir sporcuyum. Buraya geldiğimde bir sözleşme imzaladım ve bu sözleşmede yer alan maddeler doğrultusunda hareket etmekteyim. Sözleşmemin revize edilmesini ve yeni isteğim olması gayet doğal ve resmi hakkımdır. Kamuoyunda ben problem çıkartıyormuşum gibi haberler çıkıyor. Bunlar yalan ve gerçek dışı. Ben taraftarımın beni ne kadar sevdiğini biliyor ve görüyorum. Bende aynı şekilde taraftarlarımızı seviyorum. Onlara her zaman layık olmak için çalışıyorum. Yazıları yazanlar ve haberleri çıkaranlar lütfen konuyu çok iyi araştırıp yazmalarını bütün kalbimle diliyorum” dedi.

Yeşil-siyahlı yönetimin Kehinde’nin sözleşmesinde iyileştirmeye gitmesi ve takımda tutması bekleniyor. Golcü oyuncu geçtiğimiz sezon devre arasında Ankragücü’nden transfer edilmiş ve çıktığı 15 maçta 10 gol atarak şampiyonluğa katkı sağlamıştı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER