'KENTİN EN ÖNEMLİ MARKASI DENİZLİSPOR'

'KENTİN EN ÖNEMLİ MARKASI DENİZLİSPOR'

Cumhuriyet Halk Partisi Denizli İl Başkanı Ali Rıza Ertemur, zorlu Samsunspor karşılaşması öncesi yeşil-siyahlılara destek verdi. Ertumur, “ Kalan 3 haftada herkesin elini taşın altına koyması gerekiyor. Denizlispor, kentin en önemli markası” dedi.

Denizlispor bu şehrin en önemli markası. Bizim Türkiye’ye hatta Avrupa’ya açılan yüzümüz diyen Ertumur, “  Maalesef son dönemde işler yolunda gitmediği için zorlu bir süreç yaşıyor. Denizli’de yaşayan herkesin takımına sahip çıkması gerekiyor. Eğer bizler üzerimize düşeni yaparsak, Denizlispor özlediği aydınlık günlere bir an önce ulaşır” dedi.

DENİZLİSPOR İMKANSIZI BAŞARMAYI SEVER
Avrupa’da en başarılı Türk takımları arasına adını altın harflerle yazdıran Denizlispor’un yeniden Süper Lig’e çıkması gerektiğini savunan Ertemur “Bu sezon transfer yasağı ve maddi zorluklara rağmen mücadeleden asla vazgeçmeyen bir Denizlispor izledik. Final haftalarına girilmişken, önümüzdeki en büyük engel Samsunspor maçı olarak göze çarpıyor. Ben Samsun deplasmanından galibiyetle döneceğimize yürekten inanıyorum. Bu takım sahaya kim çıkarsa çıksın, en zor zamanlarda verdiği mücadele ile imkansızı başarmıştır, yine başaracaktır. Tüm Denizlispor sevdalılarına da Samsun deplasmanında takımın yanında yer almaya davet ediyorum. Denizlispor siyaset üstü bir kurumdur. Bu yıl yaşadığımız sıkıntılı süreci el birliği ile atlattıktan sonra, gelecek sezon ait olduğumuz yer olan Süper Lig’e çıkacağımıza inancım tam” diye konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2018, 12:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER